Pokus o reparát začalo mužstvo trenéra Julia Haviára skvěle. Ve 4. minutě kopal Bikár, který tentokrát hrál v útoku, trestný kop. Jeho přesný centr poslal do sítě volný Helísek – 1:0 pro Krupku. Poté byl k vidění hlavně boj ve středu hřiště. Horní Jiřetín chtěl pochopitelně vyrovnat, proto se tlačil před Zemanovu branku. Převaha domácích vyvrcholila faulem Romana Bartůňka, za který nařídil rozhodčí pokutový kop. Jiřetínský snajpr Režný ale zaváhal, Zeman výtečným zákrokem zabránil vyrovnání. Penalta se měla kopat i na druhé straně, Valentův únik ale hvizdem rozhodčího přerušený nebyl. I domácí diváci se divili, že hra pokračuje dál.

Ve druhé půli se Jiřetínští dočkali srovnání. Nejdřív přečkali velkou šanci hostů, Valenta trefil tyč. Poté se domácí kanonýr Režný přeci jen dočkal, když obrana Krupky podcenila centrovaný míč. Horní Jiřetín mohl jít i do vedení, břevno Zemanovy branky však bylo proti. Krupka se oklepala a dokázala přejít do ofenzivy, ze které vytěžila rozhodující gól zápasu. Postaral se o něj Ptáčník.

„Zápas jsme vyhráli 2:1 a můžeme říct, že body z horké jiřetínské půdy jsou velmi cenné Musíme pochválit Bikára s Brabencem za vzornou spolupráci v útoku a celý tým za předvedený výkon a bojovnost,“ hodnotí zápas ve dvou větách sekretář TJ Krupka Jiří Penc. V dalším utkání krajského přeboru se Krupští, nováček soutěže, představí v sobotu na svém stadionu proti v tabulce druhému Štětí. Utkání začíná v 16.30 hodin.

Horní Jiřetín – TJ Krupka 1:2 (0:1) Branky:
Režný – Helísek, Ptáčník. Krupka: Zeman - Helísek, Altman, Pinďák, Bartůněk - Valenta, Hricák, Bačkovský, Ptáčník (Nápravník) - Bikár (Horáček), Brabenec(Harvatovič, Hanus).