„Bylo to vyrovnaný utkání. První poločas ovlivnil rychlý gól domácích, dali ho už v pátý minutě. Pak to lítalo hodně vzduchem, bylo to neurovaný. Ve druhým poločase jsme si to dávali víc po zemi a dali dva góly. Krupka tam měla pár šancí, my zase mohli dát třetí gól z brejků. Někdy to je holt tak, že máš deset šancí za zápas a prohraješ, jindy jich máš pár a se štěstím vyhraješ. Na podzim jsme řadu zápasů prohráli, protože jsme šance spalovali. Teď se to zaplaťpánbůh otočilo," velebil šťastné tři body proboštovský trenér Miroslav Janota.

„Remíza by byla spravedlivější. Góly jsme dostali po hrubých chybách, ten rozhodující po zaváhání u lajny při našem vhazování. To se nesmí stát. Hráče na to upozorňuju, oni to pak ale udělají. Nevím, do hlavy jim zkrátka nevidím," kroutil hlavou kouč Krupky Pavel Caitaml.
Fatální zaváhání Krupky přišlo v 68. minutě. Při autovém vhazování domácího celku se k míči dostali Proboštovští. Na konci rychlé akce byl kanonýr Josef Blažek. Při gólové střele mu ošklivě pochroumal kotník jeho spoluhráč Pavel Sedláček, s nímž šel za balonem do skluzu. Blažek ještě stačil oslavit branku „rybičkou", poté se už ale z trávníku sám nezvedl. Závěrečný tlak Krupky přinesl několik závarů před Račukem, vyrovnání se ale Caitamlovi svěřenci nedočkali. Doma padli v této sezoně už pošesté.

„Nám vyhovuje hrát na brejky. Taky nám sedí větší hřiště. Škoda, že se v Krupce otvírá tráva až v dubnu, takhle jsme museli hrát na umělce, která má malý rozměry," mrzí krupského trenéra. „Nic se s tím nedá dělat. Travnatý hřiště je ve správě města. Na to jsem malý pán," povzdechl si.

TJ Krupka – TJ Proboštov 1:2 (1:0). Branky: 5. Řezníček – 51. Holubička, 68. Blažek. Rozhodčí: Šimeček ml. – Sabo, Šimeček st. ŽK: 3:5. Diváci: 250.