„Jedeme do Krupky se vší pokorou vyhrát," hlásí vedoucí Baníku Rudolf Polcar. „Bude ale záležet, jak budou pískat černoprdelníci, v Krupce je to vždycky ošemetná," říká mnohoznačně.

Baník přes zimu posílil především Dušan Tesařík. Na něho budou Modlany hodně spoléhat. „My se chceme na jaře hlavně zachránit, pokusit se vyhnout nesmyslné baráži, Útok a záloha je kvalitní, musíme zabrat hlavně v obraně," přeje si Polcar za Baník co nejklidnější jaro.

Krupka, podzimní premiant krajského přeboru, se případnému postupu do divize rozhodně bránit nebude. Trenér Pavel Caitaml ale říká, že „rozhodne prvních pět kol."

Pro kouče krupského celku nebude derby s Baníkem tak vypjaté, jako bude pro většinu jeho aktérů. „Pro mě je to zápas jako každý jiný, což je dáno tím, že jsem z Ústí," usmívá se.

Do atraktivního duelu půjde bez několika zraněných hráčů a také bez první ligou ošlehaného obránce Rady. „Je pryč, ale máme oba bratry Valenty. Jinak k žádným významným změnám nedošlo," neguje Caitaml zimní škatulata. „Zimní přípravu jsme měli dobrou, hráli jsme s kvalitními soupeři. Jak říkám, uvidíme, jak se bude jaro vyvíjet. Pak naše ambice konkretizujeme."

Zápas TJ Krupka Baník Modlany začíná v Krupce dnes ve 14.30 hodin. Soudcovat jej bude Moder.