Admire, dneska jste byl při velké střelecké chuti, co?
Jednou jsem to trefil dobře a naštěstí to tam spadlo. Jinak jsem to ale trefoval blbě. Kdyby byl každý zápas takový – tři střeli, jeden gól – tak by to bylo dobrý (smích).

Těsně před tím gólem jste dostal zbytečnou žlutou kartu. Nabudilo vás to?
Ani ne. Šel jsem tam zbytečně skluzem, už jsme se o tom bavili v kabině… Zbytečná karta, ale co se dá dělat, důležité jsou body.

Jsou za vámi teprve tři kola a vy už máte dvě žluté karty…
Je to dobrý (smích). Když se vyhraje, tak to tolik nebolí, jako když prohrajete.

V závěru jste inkasovali kontaktní gól a znovu jste se strachovali o výsledek, stejně jako před čtrnácti dny proti Slovácku (3:2)…
Nevím, jestli si za to můžeme sami. Nedáš tutovky a pak tě soupeř potrestá. Musíme zapracovat na tom, abychom vzadu udrželi nulu a pomohli Tomáši Grigarovi, aby zbytečně neinkasoval. Nestává se to jenom nám. Ale stejně je jedno, jestli je to 1:0 nebo 2:1. Je začátek ligy a důležité jsou tři body. Za stavu 2:0 jsme měli nějaké tutovky, nakonec jsou tři body dobrý.

Znovu vás přišlo podpořit okolo šesti tisíc fanoušků. To se hned hraje lépe, co?
Od začátku fandili a na nás to udělá pozitivní tlak, že nás to tlačí dopředu.

Po třech zápasech jste neporaženi a máte sedm bodů. To je skvělý start do ligy, že?
Musíme být spokojení. Po loňské sezoně, kdy jsme se prali o záchranu, je to velmi dobrý začátek. Sedm bodů z devíti možných je fakt dost.

Jaký pocit máte z posíleného týmu?
Velmi dobře jsme trefili posily, jsou to dobří hráči. Hrajeme atraktivní fotbal, dáváme góly. Snažíme se hrát tak, abychom vždy dali o gól víc než soupeř.

Teď hrajete dvakrát po sobě venku…
Právě proto jsme dnes potřebovali bodovat. Určitě nás to nakopne, venku zkusíme udělat nějaké body.