"Nevím, co mám udělat víc. Asi musím dát deset gólů, abych hrál," odsekl naštvaně na otázku, co udělat, aby se trenérovi Ščasnému vešel do základní sestavy.

"Koleno ještě není stoprocentní, ale myslím, že nějak normálně můžu hrát," odmítá, že by nebyl připravený zvládnout utkání od začátku. "Jsem tu už dlouho, abych něco ukazoval trenérovi. Uvidíme, co se stane," naznačil pak, že v zimním přestupním termínu hodlá Stínadla opustit.

Následovala přímá otázka: "Myslíte tím zimní přestup?" Co na ní bosenský útočník odpověděl? "Určitě bych chtěl odejít, nechci tady být. Je mi jedno kam, česká liga, zahraničí, prostě kamkoliv!"

Prý jeho touha po odchodu ale nesouvisí s tím, že by seděl. "Ne. Je mi už 28 let, musím pryč.

Vyjádření Zdeňka Ščasného: „Záleží na tom, jak bude pracovat. Už nechci hrát stylem ´nakopněte to na Mahmutoviče´. Upřednostňuji týmové hráče před individualitami. Že říkal, že se mu tady nelíbí? To je prostě Mahmutovič. Ale žádnému hráči se nelíbí, když nehraje. Nedivím se mu, že by chtěl jít do zahraničí po těch letech, co tu strávil. Ale musí pracovat a podávat dobré výkony, aby do něj mohl jít. A o místo si musí říct svými výkony. To, že dal Slovácku gól, je sice pěkné, ale nebyl sám, kdo dal branku."