Fenin v zimě vyměnil Řeporyje za Kovářov, kope tak I. A třídu Jihočeského kraje. Premiéra se mu povedla. Vicemistr světa U20 pomohl v neděli svému novému klubu, který byl po podzimu poslední, k výhře 4:2 na hřišti TJ Sokol Mladá Vožice.

V profesionální kopané se Fenin objevil naposledy na podzim 2017 ve Varnsdorfu. Poté byl často přistižený ve stavu, který nebyl střízlivý. Například na Velikonoce roku 2018 byl opilý v pořadu Tiki-Taka. O dva roky později ale ukázal své dobré srdce, když během koronaviru pomáhal seniorům a dobrovolničil.

Martin Fenin v areálu Složiště v Českých Budějovicích
Bulvárně jsem na špici, směje se Fenin. Poprvé si zatrénoval na vesnici

Léčbu mu doporučili i bývalý spoluhráči Milan Baroš a Tomáš Ujfaluši. „Pomohli mi pochopit, že vyhledat odbornou pomoc nemusí být ostuda. Celou dobu při mně stáli!" svěřil se Fenin.

28. březen 2024 bere jako začátek nové životní kapitoly. „Od začátku roku pro mě byla protialkoholní léčebna v Červeném Dvoře přechodným domovem." Právě 28. března Fenin ukončil svou léčbu. „Beru to jako svůj osobní Survivor, který mi pomohl si vyčistit hlavu a utřídit priority. Jsem odhodlaný jít správným směrem!"