Modlanům se stále nedaří popadnout dech

Modlany - Spravedlivou remízou skončil zápas, ve kterém byl první poločas jednoznačně zajímavější, než druhý. Modlany - Litvínov 2:2. Na penalty byli úspěšnější hosté.

18.10.2016

Modlany (bílé dresy) - LitvínovFoto: Deník/Roman Nešetřil

Baník, jak se stává v této sezoně tradicí, zaspal začátek a hosté šli už ve 4. minutě do vedení po dorážce Režného. Druhá desetiminutovka byla v režii domácích. Na jejím začátku parádní trefou vyrovnal Kupka a na konci prošel Morc litvínovskou obranou jako nůž horkým máslem a otočil na 2:1. Až do 35. minuty se hrál vyrovnaný pěkný fotbal nahoru - dolů. Pak si domácí vybraly pětiminutové náhradní volno. To ještě nepotrestal Dragoun, který dělovkou trefil z 30 metrů břevno. Ve 38. minutě ale přišla další akce hostí, závar řešila domácí obrana jen slabým odkopem ke Kešnerovi, který z hranice vápna prostřelil všechno co mu stálo v cestě - 2:2. Pak domácí opět začali hrát a v poslední minutě první půle využil Dolejška chyby v hostující rozehrávce, prošel až k vápnu, kde předložil nádherný balon zcela volnému Formánkovi. Ten ovšem v tisíciprocentní šanci zamířil vedle a to nakonec stálo Baník první tříbodové vítězství v této sezoně. Druhá půle začala náporem Litvínova, který si během prvních tří minut vytvořil dvě slibné šance, ale nic z nich nevytěžil. Podobnou tříminutovku předvedli domácí na rozhraní 54. - 56. minuty. To nejprve Šípek našel úplně volného Vavrince, ten ale nedokázal přehodit vybíhajícího Bohatu. Vzápětí Dolejška nacentroval na hlavu volného Morce, tomu ale zkazil radost famózním zákrokem Bohata. Po celkem hluchých minutách měli domácí další šanci v 69. Nejprve Kupka špatně rozehrál trestný kop, litvínovští ale balon jen odrazili k Piklovi, který vypálil tvrdě po zemi k tyči. Bohata ovšem předvedl další parádní zákrok. Hosté měli největší příležitost druhé půle v 77. minutě, kdy Kešner zleva našel hlavu úplně volného Režného, ale Starczewski předvedl zákrok z kategorie snů. Baník se pak nadechoval k závěrečnému náporu, jenže v 81. minutě střídající Kuncl zbytečně ztratil na polovině míč, hosté poslali Režného do brejku a Skurskému nezbylo nic jiného, než těsně před vápnem zatáhnout za ruční brzdu. Po oprávněné červené dohrávali domácí v deseti a bylo vidět, že oba týmy se spokojí s remízou a budou čekat na penaltovou loterii. V ní uspěli všichni hostující hráči, ve čtvrté sérii ale Bohata vystihl slabou střelu Šípka k tyči a bylo rozhodnuto. Baník získal jen jeden bod a nadále se krčí na chvostu tabulky. V příštím kole ho čeká bratrovražedný boj na půdě předposledního Proboštova.

SK Baník Modlany - FK Litvínov 2:3 PK (2:2). Branky: Kupka, Morc - Režný, Kešner, rozh. penalta: Karaus. Rozhodčí: Suchánek. ŽK: 3:1. ČK: Skurský (Modlany). Diváci: 60.
Modlany: Starczewski - Šedina, Pikl, Ludík, Skurský - Dolejška, Šípek, Kupka, Formánek (83. Dufek), J. Vavrinec (73. Kuncl) - Morc (71 Baftijár)
Litvínov: Bohata - Karaus, Havlín, Horský (78. Ducháček), Künzl, Batelka, Pilař (60. Svoboda), Dragoun, Kulhánek, Kešner, Režný.

Autor: Roman Nešetřil

18.10.2016 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 14 900 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidiči MKD. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 77. Poznámka: Místo výkonu práce: celá Evropa , Mzda: základ + diety , řidiči MKD na soupravách Mercedes , Požadavky: , - řidičský průkaz sk. C + E, - profesní průkaz, - karta do tachografu , - psychotesty , Možnost i zácviku. , V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: migl@stebal.cz, telefonicky na čísle: 725 699 397.. Pracoviště: Stebal logistic, spol. s r.o., Horská, č.p. 302, 417 02 Dubí. Informace: Jan Migl, +420 725 699 397. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 12 200 Kč Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti Lesní dělník/ce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 23. Poznámka: Jedná se o lesní práce na Dlouhé Louce a v Oseku., Stavba lesní oplocenky, prožezávky, výsadba stromků., Požadujeme: dobrý zdravotní stav - fyzická náročnost, Vhodné i pro ženy - výsadba stromků, Pracovní doba: Po - Pá 7:00 - 15:00 hodin, Hlásit se telefonicky nebo zasílat životopis na email. Pracoviště: Moda porte studio s.r.o. 001, 417 05 Osek u Duchcova. Informace: Oleg Sobko, +420 777 042 174. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 25 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři Pracovník/ce v provozu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba: krátký dlouhý týden, 7 - 19 hodin, Unikátní příležitost ve stabilní a populární restauraci, která je na trhu již 12 let. Progresivní mladý tým vedený majitelkou se zahraničními zkušenostmi. Přijme člověka s vášní pro vaření a pečení, týmovou a kvalitní práci., Požadujeme: praxe vítaná, zbytek naučíme s naším týmem, protože máme vlastní osobitý přístup, spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, řidičský průkaz a znalost cizího jazyka výhodou. , Jedná se o výrobu dezertů, pečiva, svačin, obsluhování zákazníků v restauraci v době obědů (11:00 - 14:00 hodin, Mzda se odvíjí od vašich schopností a přínosů firmě. Nástupní plat je 25 000 Kč lidem s praxí. , Nástupní bonus 15 000 Kč, Nabízíme: kurzy vaření, školení, zaměstnanecké stravování, Hlásit se na email c111sro@gmail.com. Pracoviště: C 111 s.r.o., Dubská, č.p. 356, 415 01 Teplice 1. Informace: Lucie Beyerová, +420 774 321 005. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 14 900 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 18240 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Pracovní doba Po-Pá 6.30 -18.30,, So-Ne 6.00-14.30, dlouhý a krátký týden., Požadujeme: vyučení v oboru, schopnost pracovat v týmu, přizpůsobivost, dobrý zdravotní stav, praxe v závodním stravování (výroba teplých jídel) výhodou., Platové podmínky: 5. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe) dle NV 341/2017Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Po zapracování přiznání osobního příplatku, Strukturované životopisy se souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mail marcela.kucharova@pdss.cz. Nejvhodnější uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.. Pracoviště: Podkrušnohorské domovy sociálních služeb dubí - teplice, příspěvková organizace, Na Výšině, č.p. 494, 417 01 Dubí u Teplic 1. Informace: Marcela Kuchařová, +420 417 571 102.

Srbice (v červeném) - Most 3:1

Kam o víkendu na fotbal? Zničí Srbice Kadaň?

Teplice doma vysoko prohrály se Spartou
14

Teplice přepsaly historii svých fotbalových debaklů

Srbice - Sokol se nejprve trápil, poté mu před pauzou pomohly dva slepené góly.

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.