Baník, jak se stává v této sezoně tradicí, zaspal začátek a hosté šli už ve 4. minutě do vedení po dorážce Režného. Druhá desetiminutovka byla v režii domácích. Na jejím začátku parádní trefou vyrovnal Kupka a na konci prošel Morc litvínovskou obranou jako nůž horkým máslem a otočil na 2:1. Až do 35. minuty se hrál vyrovnaný pěkný fotbal nahoru - dolů. Pak si domácí vybraly pětiminutové náhradní volno. To ještě nepotrestal Dragoun, který dělovkou trefil z 30 metrů břevno. Ve 38. minutě ale přišla další akce hostí, závar řešila domácí obrana jen slabým odkopem ke Kešnerovi, který z hranice vápna prostřelil všechno co mu stálo v cestě - 2:2. Pak domácí opět začali hrát a v poslední minutě první půle využil Dolejška chyby v hostující rozehrávce, prošel až k vápnu, kde předložil nádherný balon zcela volnému Formánkovi. Ten ovšem v tisíciprocentní šanci zamířil vedle a to nakonec stálo Baník první tříbodové vítězství v této sezoně. Druhá půle začala náporem Litvínova, který si během prvních tří minut vytvořil dvě slibné šance, ale nic z nich nevytěžil. Podobnou tříminutovku předvedli domácí na rozhraní 54. - 56. minuty. To nejprve Šípek našel úplně volného Vavrince, ten ale nedokázal přehodit vybíhajícího Bohatu. Vzápětí Dolejška nacentroval na hlavu volného Morce, tomu ale zkazil radost famózním zákrokem Bohata. Po celkem hluchých minutách měli domácí další šanci v 69. Nejprve Kupka špatně rozehrál trestný kop, litvínovští ale balon jen odrazili k Piklovi, který vypálil tvrdě po zemi k tyči. Bohata ovšem předvedl další parádní zákrok. Hosté měli největší příležitost druhé půle v 77. minutě, kdy Kešner zleva našel hlavu úplně volného Režného, ale Starczewski předvedl zákrok z kategorie snů. Baník se pak nadechoval k závěrečnému náporu, jenže v 81. minutě střídající Kuncl zbytečně ztratil na polovině míč, hosté poslali Režného do brejku a Skurskému nezbylo nic jiného, než těsně před vápnem zatáhnout za ruční brzdu. Po oprávněné červené dohrávali domácí v deseti a bylo vidět, že oba týmy se spokojí s remízou a budou čekat na penaltovou loterii. V ní uspěli všichni hostující hráči, ve čtvrté sérii ale Bohata vystihl slabou střelu Šípka k tyči a bylo rozhodnuto. Baník získal jen jeden bod a nadále se krčí na chvostu tabulky. V příštím kole ho čeká bratrovražedný boj na půdě předposledního Proboštova.

SK Baník Modlany - FK Litvínov 2:3 PK (2:2). Branky: Kupka, Morc - Režný, Kešner, rozh. penalta: Karaus. Rozhodčí: Suchánek. ŽK: 3:1. ČK: Skurský (Modlany). Diváci: 60.
Modlany: Starczewski - Šedina, Pikl, Ludík, Skurský - Dolejška, Šípek, Kupka, Formánek (83. Dufek), J. Vavrinec (73. Kuncl) - Morc (71 Baftijár)
Litvínov: Bohata - Karaus, Havlín, Horský (78. Ducháček), Künzl, Batelka, Pilař (60. Svoboda), Dragoun, Kulhánek, Kešner, Režný.