„Klokani" přihopsají na Stínadla z šestého místa a jsou o dva body před sedmými Tepličany. Pražané se drží nahoře díky tomu, že v posledních šesti kolech jen jednou remizovali, jinak všechno vyhráli. A v minulých třech zápasech vsítili pět gólů.

Ovšem silní jsou i Severočeši. A doma to platí dvojnásob. Čtyřgólový příděl si ze Stínadel odvezly České Budějovice a naposledy i Slovácko. I když v týdnu zde v poháru uspěly třetiligové Domažlice, Teplice ale už měly postup jistý. Dá se tedy dnes čekat zajímavý duel o šest bodů, jak se mezi fotbalisty říká.

„Soupeři se daří. Hraje v pohodě, už to není jen bojovné mužstvo, ale také hodně běhavé. My však hrajeme doma, takže ten zápas chceme a musíme vyhrát," má jasno teplický trenér Zdeněk Ščasný.

Chybět bude distancovaný Litsingi, který v týdnu oblékl národní dres Konga. Jiný reprezentant Lüftner by měl nastoupit i přes zranění, které si přivodil v utkání „21". „Dostal jsem do hlavy a tekla mi krev. Ale jsem v pořádku, už to vůbec necítím," ujistil stoper.

Kvůli dohodě klubů dnes nenastoupí Bratanovič, který v Praze hostuje z Teplic, navíc je zraněný.

Výkop: dnes, 17:00.

Předpokládané sestavy:

Teplice: Grigar - Lüftner, Jablonský, Matula - Vondrášek, Takács, Ljevakovič, Krob - Vůch, Mahmutovič, Nivaldo.

Bohemians: Švenger - Pauschek, E. Brabec, Šmíd, Šírl  - Jindřišek, J. Rada Moravec, Bartek, Mosquera - Mikuš.