Na programu byl teprve druhý ročník. Oceňovány jsou především mládežnické kategorie, zároveň se ale nezapomíná ani na cenu fair play cenu pro trenéra roku či na cenu za celoživotní přínos teplickému fotbalu. „Žlutomodří“ v posledně jmenované kategorii ocenili hned dva muže – trenéra Františka Cermana in memoriam a dlouholetého sekretáře a sportovního ředitele Petra Moravce. „Můj muž žil pro Teplice od neděle do neděle. Snažil se pro zdejší fotbal dělat vše, co bylo v jeho silách,“ měla z ceny radost Cermanova manželka Jaroslava. 

Seznam oceněných

Nejlepší žákyně:
Anna Čápová - jedna z tahounek týmu, důrazná obránkyně, hecýřka, která si velice dobře rozumí s míčem. Fotbal nade vše zbožňuje a nevynechá žádný trénink. Má na sebe vysoké nároky, protože chce být stále lepší a lepší. Její tým na ní spoléhá a ona mu to oplácí svým přístupem nejen na hřišti, ale i mimo něj.
Nominované: Máša Iarosh, Anna Čápová, Adéla Kratochvílová

Nejlepší žena a dorostenka:
Lenka Galbavá - neskutečně pracovitá středopolařka, která svým krátkým vedením míče připomíná argentinského kouzelníka Messiho. Lenka si s míčem opravdu rozumí a díky tomu je u mnoha rozhodujících momentů pro tým. Je velice důležitou členkou týmu a pro holky se snaží na hřišti udělat vždy maximum. Má vysoké nároky na sebe i na své okolí a neustále se snaží zdokonalovat.
Nominované: Tereza Bolfíková, Lenka Galbavá, Tereza Pazderová

Nejlepší mladší žák:
Josef Port – tvořivý a kreativní hráč, který svou poctivostí a přístupem v tréninku se stal lídrem týmu na hřišti i mimo něj. Vítězný typ.
Nominovaní: Josef Port, Adam Vlček, Jan Hájek

Nejlepší starší žák:
Jonáš Bzura - tvořivý a kreativní hráč, který patří k lídrům týmu na hřišti i mimo něj.
Nominovaní: Jonáš Bzura, Kryštof Hloušek, Daniel Heidenreich

Nejlepší mladší dorostenec:
Matyáš Korselt – v mladších žácích přestoupil z našeho partnerského klubu děčínské Fotbalové akademie Petra Voříška. Odtud si přinesl velmi dobré technické dovednosti, které doplňuje velkou herní inteligencí se smyslem pro kombinaci a kreativitou. Svými výkony patřil k tahounům svého družstva a podílel se na úspěších týmu v soutěži, v Albim Cupu i v Memoriálu Vlastimila Marečka.
Nominovaní: Matyáš Korselt, Tadeáš Vachoušek, David Köstl

Nejlepší starší dorostenec:
Jakub Emmer – svými výkony zaujal trenéry A týmu a řekl si o posun do dospělé kategorie a tréninkového procesu A týmu. Mezi největší přednosti patří vysoká úroveň technické vybavenosti a dynamický pohyb bez míče i s míčem. Velkou předností je zároveň i kreativita.
Nominovaní: Jan Liška, Jakub Emmer, Lukáš Četverik

Cena Fair play:
Tadeáš Vachoušek - na finálovém turnaji Memoriálu Vlastislava Marečka odvolal penaltu, kterou rozhodčí odpískal po jeho střetu s brankářem, ale sportovně přiznal, že se o faul nejednalo.

Cena Františka Arnolda - kategorie trenér roku:
Ladislav Jamrich – trenér dorosteneckého týmu U16, který dovedl do finálového turnaje Memoriálu Vlastislava Marečka, získal s týmem i 2. místo v mezinárodním turnaji na Albim Cupu.
Nominovaní: Daniel Kail, Ladislav Jamrich, Jiří Tyl

Cena za celoživotní přínos teplickému fotbalu:
František Cerman – ocenění in memoriam, trenér který dovedl Teplice 2x do nejvyšší soutěže. Kromě toho vedl také mládežnické týmy a byl sportovním ředitelem klubu.
Petr Moravec – dlouholetý funkcionář FK Teplice, který byl sportovním ředitel i sekretářem klubu a v jeho barvách působil několik desítek let.