Sobotní pokračování otevřely zápasy družstev mládeže s vrstevníky německého klubu SV Fulda, jehož příznivci tvořili početnou kulisu mezi množstvím diváků. Následné klání mezi bývalými hráči a funkcionáři oslavujícího FK Duchcov proti týmu Arabela (Dušan Herda, Martin Tankway, Jiří Krytinář, Karel Emanuel Gott a j.) skončil remízou 5:5. Barvy domácích hájili Záruba, Schuh, Reichel, Rubáš, Erben, Huml, Reismüller, Sirovátka st., Ungr, Švec, Köhr, Papež, Polívka a Halíř.

Duchcovské mažoretky vyplnily přestávku před zlatým hřebem oslav, kterým byl duel domácí A mužstva s prvoligovým FK Teplice. Před jeho začátkem se duchcovští rozloučili s trenérem Ladislavem Erbenem. Jméno jeho nástupce prý odtajní dnes.
Žlutomodří splnili čestnou povinnost. S výjimkou Rosy, Mareše a Matuly přijeli kompletní. Nadšeně hrající Duchcov jim připravil nečekaný začátek. Zásluhou Kokšalova gólu prohrával host z teplických Stínadel 0:1. Navíc se už v úvodu zranil Matěj Siva. Rovněž poločasový výsledek 2:1 účastníka Gambrinus ligy bylo pro domácí příznivé. Druhá část utkání vyzněla jednoznačně pro hosty. Nasázeli soupeři dalších sedm gólu. O výsledek 9:1 se postarali čtyřmi góly Mahmutovič, Melunovič 2, Vidlička, Vachoušek a Klein.

FK Duchcov absolvoval zápas v sestavě: Podolský (46. Velička, 80. Podolský) – Petrželka, Meisner, Vosátka, Poustka – Vrkoslav, Berko, Moravec, Kokšal – Rejfek, Gründl. Hokejovým způsobem střídali Giňa, Chochola, Kopřiva a Holubička.

FK Teplice (1. poločas): Slavík - Vidlička, Lukáš, Jablonský, Stožický - Verbíř, Siva (18. K lein), Vachoušek, Pícha - Došek, Zoubele.
FK Teplice (2. poločas): Grigar - Peterka, Jablonský, Pimpara, Pícha - Ljevakovič, Klein, Kalivoda - Mahmutovič, Melunovič, Vondrášek.
Oslavy sta let fotbalu v Duchcově uzavřely tři včerejší zápasy. Nejprve se představil první ze dvou celků starých gard domácích proti veteránům SV Mulda. Poté si přišli na své vyznavači ženského fotbalu. FK Duchcov sice družstvo žen nemá, ale dámám z klubu SV Mulda soupeřky zajistil. Prostřednictvím třetiligového týmu FK Krupka. Definitivní tečku za bohatou nabídkou oslav v Duchcově udělala další dvě mužstva fotbalových veteránů. V podání FK Duchcov a staré gardy SV Mulda. (au)