Teplice měly dříve několik organizovaných skupin svých příznivců. Známý je Klub přátel kopané, či Fan Club, který na podzim 1992 odstartoval vzestup „sklář“ ze třetí ligy do první. O nový fanklub se snažili fanoušci v čele s Josefem Lapčíkem a Janem Musilem od poloviny minulého roku, až na začátku roku 2012 se jim však podařilo klub registrovat u Ministerstva vnitra a své snaze tak dát oficiální punc. Lapčík s Musilem také na ustavující valné hromadě stanuli v čele Oficiálního Fanklubu FK Teplice. Josef Lapčík se stal jeho předsedou, Jan Musil prvním místopředsedou. Druhým místopředsedou je Marek Mařík.
„Pracujeme na webových stránkách, kde budou veškeré informace. Už na valné hromadě byl schválen Kodex fanouška, kterým se mají všichni členové fanklubu řídit. Fanklub plánuje i v jarní části Gambrinus ligy pořádat výjezdy na utkání FK Teplice tak, jako se mu to dařilo na podzim. V pondělí jedeme na Slavii,“ informuje Lapčík.

Zájemci o členství v Oficiálním Fanklubu FK Teplice se mohou hlásit na e-mailech hans.85@seznam.cz nebo lyg6he@seznam.cz. Roční poplatek člena činí 500 Kč, zvýhodněný 300 Kč. Členové fanklubu budou požívat různé výhody.