V 8. minutě byl faulován Sirovátka a Novák penaltu bezpečně proměnil. Potom měl šanci dorostenec Čula, ale sám před brankařem se ji zalekl. Ovšem vzápětí mu poslal míč do uličky Novák znovu a Čula dal svůj první gól. Šancí přibývalo. Až v závěru poločasu předvedl parádní akci Hasal. Po sólu obešel i brankáře a bylo to 3:0. Do kabin doprovázel Bílinu potlesk.

Koncertoval Sirovátka

Druhý poločas byl koncertem útočníka Sirovátky. Pokud ho v první často zastavoval praporek pomezního, ve druhém to bylo lepší. Hned po přestávce obešel i brankáře a skóroval. Dočkali se i hosté, když exslávista Krejčík potrestal chybičku obrany. Za snahu si čestný úspěch zasloužili. Po hodině již předváděla Bílina koncert. K neudržení byl Sirovátka. V 60. ho vysunul Šulek, ale místo střely se ve vápně kličkovalo. Z dalšího úniku přihrával Šamonilovi a ten byl na hranici šestnáctky faulován. Šulek technickou střelou k tyči nedal brankaři šanci. Potom dvakrát spálil únik Sirovátka, ale v 77. třetí proměnil. Po trestném kopu Nováka hlavičkoval Hasal nad a potom další únik proměnil Sirovátka. V 86. min. únik Sirovátky, nahrál Vaníkovi, ale ten netrefil prázdnou branku. V závěru unikal Hasal, byl faulován a sám proměnil penaltu. „Výsledek je hezký, góly byly některé krásné, ale myslím si, že to nebyl soupeř na tolik gólů. Kupodivu pořád chtěli hrát fotbal i když dostávali branky. Ale tak jednoznačné to nebylo. Dávali jsme branky po hrubkách v jejich obraně. A doufám, že to je ten krok do krajské soutěže,“ řekl trenér Josef Tichý. Po zápase zářil střelec Roman Sirovátka: „Jsem spokojený, dal jsem branky, přihrával jsem a dnes se mi dařilo. Ten krajský přebor již máme na dosah.“
Bílina – Pokratice 9:1
Branky: 47. 57. 77. 84.Sirovátka, 40. 89. (PK) Hasal, 8. (PK) Novák, 12.Čula, 60.Šulek. Rozhodčí: Habada – Florián, Hrstka. Diváci: 140.
Bílina: Pohl – Bečvařík, Hasal, Fleišman, Procházka – Weiss (75. Kindl), Novák, Šulek, Vaník – Čula (46. Šamonil), Sirovátka.