„Škoda, chtěli jsme jim toho bůra dát. Bylo tam pár šancí, Matula dal tyč. Navíc si myslím, že se klidně mohly kopat další dvě penalty. I tak je ale výhra 4:0 krásná, musíme si jí pořádně užít,“ rozplýval se Jakub Mareš, autor posledního gólu. „Dal jsem ho do prázdné branky. Vždy jsem si přál dát tak jednoduchý gól a jsem rád, že se mi to přání splnilo,“ zubil se Mareš.

To v kabině Baníku bylo neveselo, až truchlivo. „Nezachytili jsme začátek a ze dvou standardních situací jsme dostali dva góly. Ve druhé půli, místo abychom se o výsledek ještě poprali, tak jsem oslabil tým,“ sypal si popel na hlavu pravý bek Baníku Zdeněk Šmejkal, který se po druhé žluté kartě zkraje druhého poločasu pakoval do kabin. „Teplice nás sevřely hned od začátku, povedly se jim dvě standardky a to rozhodlo. Stále se na nás valilo množství velkých příležitostí, při kterých nás podržel Michal Daněk. Myslím si, že jsme byli nekoncentrovaní a za to jsme draze zaplatili,“ analyzoval Šmejkal neúspěch nejpopulárnějšího klubu na východ od Prahy.

„Chtěli jsme na ně vletět a to se podařilo. Po prvním gólu jsme se psychicky zvedli a navíc brzy přidali druhý. První poločasy tří jarních zápasů se nám nepovedly, chtěli jsme to teď změnit. Myslím, že jsem Baník zaskočili,“ uzavřel své hodnocení Jakub Mareš.