„Měl jsem velkou radost! Šel jsem po utkání klukům poděkovat do kabiny. Asi byli překvapení, že tam jsem, nevidí mě na fotbale moc často. Já jsem ale na Velikonoce doma, a tak chci vidět kluky v akci. Pojedu se podívat i do Mladé Boleslavi a nebudu chybět ani na domácím utkání s Českými Budějovicemi,“ řekl exkluzivně Deníku Šedlbauer, jemuž neunikly ani okolnosti, které čtvrtfinále poháru provázely.

„Liberec nastoupil v kompletní sestavě. Pan Rada mi říkal, jak moc má soupeř silný tým. Buďme ale na zemi, možná u Slovanu zafungoval psychologický efekt. Hráči myslí hodně na ligu. Nám se ale podařilo zápas zvládnout velmi dobře takticky. Doufám, že kluci budou po postupu v psychické pohodě a že se jim podaří přes Olomouc přejít. Pohárová Evropa, která byla našim předsezónním cílem, je opravdu velmi blízko. Míč je sice kulatý, já ale věřím, že Olomouc porazíme a šanci na Evropu ještě víc zvýrazníme. Mužstvo je zkušené a dobře vedené. Mám zprávy, že je v něm atmosféra velmi pozitivní.“

Bude Pavel Šedlbauer hráče nějak motivovat? "Penězi ne. A že bych si s nimi šel třeba kopnout? To bych rád, ale bohužel na to nemám čas. I do Liberce jsem přijel až na druhý poločas," mrzí viceprezidenta AGC Flat Glass Europe.