Osmadvacetiletý hráč, kterému po minulé sezoně skončila smlouva v Jablonci, se s vedením teplického klubu už dohodl na podmínkách svého působení. Podle ředitele FK Teplice Františka Hrdličky ve čtvrtek Jarolím podepíše také smlouvu a stane se hráčem klubu.„Jsme na všem ústně dohodnutí, teď je nutné domluvu dotáhnout podpisem kontraktu. Snad se už nestane nic, co věc zhatí. Ve čtvrtek by mělo být vše hotové," řekl ČTK Hrdlička.

Teplice shánějí posily do týmu po nepovedeném vstupu do sezony. Severočeši jsou po šesti odehraných kolech na třináctém místě tabulky, když vyhrály jediný zápas.

Jarolím, který v lize nasbíral 183 startů a vstřelil 27 branek, má být novým tahounem záložní řady. S týmem už několik dnů trénuje, odehrál za něj také sobotní přípravný zápas s druholigovým německým Aue, v němž však Teplice utrpěly debakl 0:5.

Jarolím nemá být jedinou novou tváří v severočeském týmu. Před dvěma týdny přišel na roční hostování ze Sparty levý záložník Jakub Podaný, Tepličtí touží z Letné získat také útočníka Andreje Keriče, který na Stínadlech už loni na podzim hostoval. Teplice zkoušejí také útočníka George Weaha mladšího, syna někdejšího slavného kanonýra AC Milán.

Autor: ČTK