Podzimní část Teplice uzavřely porážkou v Hradci Králové 2:3, přičemž dvakrát vedly. „Tohle utkání jsme měli vyhrát,“ řekl Rada v rozhovoru pro klubovou televizi.

Takovou tečku za ligovým podzimem jste si nepředstavoval, že?
Určitě. Prohráli jsme úplně zbytečně. Dvakrát jsme vedli a myslím si, že jsme měli tohle utkání vyhrát. Domácí nám darovali druhou branku, kdy jsme se dostali znovu do vedení. Vzápětí po úplně zbytečné chybě dostaneme vyrovnávací gól. Za celou půlsezonu jsme nedostali ze standardní situace ani gól a teď dostaneme dva. Připravovali jsme se na to… Je to o koncentrovanosti hráčů, jít do toho s větším důrazem. Bohužel.

Myslíte si, že ta nekoncentrovanost při druhé inkasované brance mohla pramenit z toho, že hráči ještě byli v euforii po vstřeleném gólu na 2:1?
To si myslím, že ne. Před tím rohovým kopem jsme udělali úplně zbytečný dětinský faul. Tonda Rosa tam chytne hráče, brání ho z druhé strany směrem ven ze hřiště. To jsou prostě chyby, které by hráči v tomhle věku už neměli dělat. Proti nám se každý takových chyb vyvaruje a my to soupeřům nabídneme. Já už nevím, trénujeme to, ti hráči to vědí. Mají odehráno sto nebo sto padesát zápasů, tak není možné, aby takové fatální chyby dělali. To tady může sedět Mourinho a stejně s tím nic neudělá. Pokud k tomu hráči nebudou přistupovat, nebudou o tom přemýšlet a nepoučí se z těch chyb, tak je to špatné.