Skláři si to dnes rozdají s momentálně nejlepším týmem ligy, který má smrtící ofenzivní sílu. Teplickou partu ale jen tak něco nezastraší. „Plzeň má fantastickou ofenzivu, ale nesmíme se z toho podělat," uklidňuje před cestou do Plzně k bitvě s tradičním aspirantem na titul Tomáš Vondrášek. „Bude to strašně těžké utkání, ale kdybychom se báli, tak tam ani nemusíme jezdit. Budeme se snažit poprat o nějaký ten bodík," burcuje teplický bek.

Před loňským šampionem má respekt i kouč Zdeněk Ščasný, přesto i on pomýšlí na tříbodový zářez. „My bychom rádi konečně venku vyhráli, protože tři remízy jsou málo. Aby se nám to povedlo v Plzni, budeme muset hrát pozorně v obraně a hlavně proměnit šance, které si vytvoříme. To se nám v poslední době daří a dvakrát za sebou jsme dali čtyři góly, takže jsem na naši konfrontaci s Plzní moc zvědavý," řekl pro ČTK kouč čtvrtého týmu tabulky.

Severočeši touží po úspěchu tím spíš, že poslední čtyři zápasy s Viktoriány na jejich stadionu prohráli. „Polední zápasy v Plzni jsme nebyli v optimální formě, ale teď si držíme určitý standard, tak proč nevyužít té naší pohody," je odhodlaný zvítězit teplický bojovník Vondrášek.