1. kolo – 22.8. v 17.00

Sokol Suché – FK Aterm Hrobčice, FK obec Měrunice – Baník Zabrušany (14:00), TJ Hrob – SK Viktorie Ledvice B, FK Lahošť – Sokol Srbice B (15:00), FK Lybar Rtyně – FK Novosedlice, Hvězda Trnovany B – TJ Oldřichov B (23.8. v 17:00).

2. kolo – 29.8. v 17.00

Hrobčice – Oldřichov B, Novosedlice – Trnovany B, Srbice B – Rtyně (30.8. od 14:00), Ledvice B – FK Lahošť(30.8. v 15:00), Zabrušany – Hrob (15:00), Suché – Měrunice.

3. kolo – 5.9. v 17.00

Měrunice – Hrobčice (14:00), Hrob – Suché A, FK Lahošť – Zabrušany (15:00), Rtyně – Ledvice B, Trnovany B – Srbice B (6.9. v 17:00), Oldřichov B – Novosedlice (6.9. 17:00).

4. kolo – 12.9. v 17.00

Hrobčice – Novosedlice, Srbice B – Oldřichov B (13.9. od 14:00), Ledvice B – Trnovany B (13.9. od 15:00), Zabrušany – Rtyně (15:00), Suché – FK Lahoš, Měrunice – Hrob(14:00).

5. kolo – 19.9. v 16.30

Hrob – Hrobčice, Lahošť – Měrunice (15:00), Rtyně – Suché A, Trnovany B – Zabrušany (20.9. v 16:30), Oldřichov B – Ledvice B (20.9. v 16:30), Novosedlice – Srbice.

6. kolo – 26.9. v 16.30

Hrobčice – Srbice B,, Ledvice B – Novosedlice (27.9. v 15:00), Zabrušany – Oldřichov B (15:00), Suché A – Trnovany B, Měrunice – Rtyně (14:00), Hrob – Lahošť.

7. kolo – 3.10. v 16.00

FK Lahošť – Hrobčice (15:00), Rtyně – Hrob, Trnovany B – Měrunice (4.10. v 16:00), Oldřichov B – Suché A (4.10. v 16:00), Novosedlice – Zabrušany, Srbice B – Ledvice B (4.10. od 14:00).

8. kolo – 10.10. v 16.00

Hrobčice – Ledvice B, Zabrušany – Srbice B (15:00), Suché – Novosedlice, Měrunice – Oldřichov B (14:00), Hrob – Trnovany B, Lahošť – Rtyně (15:00).

9. kolo – 17.10 v 15.30

Rtyně – Hrobčice, Trnovany B – FK Lahošť(18.10. v 15:30), Oldřichov B – Hrob (18.10. v 15:30), Novosedlice – Měrunice, Srbice B – Suché A (18.10. od 14:00), Ledvice B – Zabrušany(18.10. od 15:00).

10. kolo – 24.10. v 15.30

Hrobčice – Zabrušany, Suché A – Ledvice B, Měrunice – Srbice B (14:00), Hrob – Novosedlice, Lahošť – Oldřichov B (15:00), Rtyně -Trnovany B.

11. kolo – 1.11. od 14.00

Trnovany B – Hrobčice, Oldřichov B – Rtyně, Novosedlice – FK Lahošť (31.10. od 14:30), Srbice B – Hrob, Ledvice B – Měrunice, Zabrušany – Suché A (31.10. od 14:30). (au)