VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pořadí TIP LIGY po 10. kole

TIP LIGA je soutěž čtenářů Deníku. Ti tipují 10 vybraných fotbalových zápasů pomocí kuponů, které vycházejí v novinách od pondělí do středy. Přihlásit do TIP LIGY se lze pouze pomocí kuponů, poté již je možnost hrát přes internet (www.tipliga.cz) 

24.10.2018
SDÍLEJ:

Tipliga čtenářu regionálního DeníkuFoto: redakce

LIGA MISTRŮ

1. místo

TP0018 Petr Velička st., Duchcov              7             88

2. místo

TP0017 Maruška Veličková, Duchcov       7             85

3. místo

TP0030 Milan Baxa, Teplice         7             82

TP0003 Patrik Vácha, Krupka       7             82

TP0060 Miroslav Erben, Bílina     4             82

6. místo

TP0022 Michal Pipiška, Osek       7             80

TP0015 Jaroslav Polívka, Proboštov         1             80

8. místo

TP0047 Jiří Hejda, Teplice             7             79

TP0013 Kateřina Vohánková, Teplice       7             79

TP0042 Lukáš Bártl, Bystřany      4             79

 

FORTUNA:LIGA

TP0049 Miroslav Cestr, Krupka   4             79

TP0008 Josef Holub, Proboštov  4             79

TP0046 Ladislav Šafařík, Duchcov             4             79

TP0024 Viliam Karlubík, Teplice  1             79

15. místo

TP0012 Jiří Stehlík, Teplice           10          76

TP0056 Helena Gráfová, Křemýž               7             76

TP0053 Walter Schneider, Křemýž            7             76

TP0057 Walter Schneider I., Teplice         7             76

TP0058 Katka Schneiderová, Teplice        7             76

TP0041 Martin Štiller, Osek          7             76

21. místo

TP0061 Zdeněk Kupka, Teplice    7             74

22. místo

TP0059 Tomáš Pojer, Teplice      7             73

TP0039 Pavel Bártl, Bystřany       4             73

TP0052 Oldřich Provázek, Křemýž             4             73

TP0016 Petr Velička ml., Duchcov             4             73

26. místo

TP0001 Zdeněk Solnař, Razice     10          70

TP0054 Martin Pojer, Teplice      7             70

TP0028 Jana Neužilová, Teplice  4             70

TP0040 Jaroslav Bártl ml., Bystřany          1             70

30. místo

TP0127 Michal Karrmann, Teplice             1             69

TP0027 Vladislav Měchura, Teplice           1             69

32. místo

TP0157 Andrea Holíková, Teplice              4             68

33. místo

TP0002 Petr Horálek, Újezdeček 7             67

TP0100 Jiří Tyl, Dubí        7             67

TP0051 Bohumil Polívka, Duchcov            4             67

TP0050 Michal Polívka, Duchcov               4             67

TP0044 Jaroslav Rollinger, Teplice            4             67

38. místo

TP0148 Karel Šrédl, Krupka          4             66

TP0086 Andrea Altmannová, Teplice        1             66

40. místo

TP0196 Libor Macák, Krupka       4             65

 

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

41. místo

TP0031 Jana Baxová, Teplice      7             64

TP0033 Rudolf Vorlíček, Teplice 4             64

TP0025 Pavla Pospíšilová, Teplice             1             64

TP0004 Pravoslav Vaněk, Dubí    1             64

TP0068 Přemysl Hruška, Jenčice -2           64

46. místo

TP0043 Jana Wegnerová, Teplice             10          63

TP0069 Přemysl Kosejk, Košťany 4             63

TP0141 Marek Mišák, Teplice      0             63

TP0171 Denisa Timková, Teplice               -2           63

50. místo

TP0036 Mája Žižková, Teplice     10          62

51. místo

TP0010 Václava Holubová, Proboštov     4             61

52. místo

TP0214 Jindřich Balín, Bílina        0             60

TP0006 Aleš Smítka, Proboštov   0             60

54. místo

TP0072 Stanislav Sentenský, Janov           4             59

55. místo

TP0145 Bohumír Mráz, Bílina      10          58

TP0014 Karel Vohánka, Teplice   10          58

TP0034 Josef Bartoš, Teplice       7             58

TP0197 Patrik Váňa, Osek            4             58

TP0037 Jaroslav Bártl st., Bystřany           1             58

TP0048 Petr Matys, Duchcov       1             58

TP0122 Jana Melichárková, Oldřichov     1             58

TP0142 Jiří Jäger, Proboštov        -2           58

63. místo

TP0111 Lukáš Doležálek, Dubí     7             57

TP0055 Marcela Schneiderová, Teplice   7             57

TP0064 Luboš Fridrich, Dubí         5             57

TP0007 Jaroslav Bůžek, Proboštov            0             57

TP0192 Jindřich Kropáček, Duchcov         -2           57

TP0135 Jan Trousil, Teplice          -5           57

69. místo

TP0149 Jan Peřina, Teplice           1             56

TP0035 Filip Žižka, Teplice            -2           56

 

ČFL

71. místo

TP0045 Věra Šafaříková, Duchcov            7             55

TP0038 Jitka Bártlová, Bystřany  1             55

TP0091 Bára Lucáková, Teplice  0             55

TP0130 Vladimír Poláček, Krupka              -2           55

75. místo

TP0026 Vladimír Záleský, Teplice               7             54

TP0279 Jakub Klement, Teplice   0             54

TP0009 Helena Smítková, Proboštov        0             54

TP0081 Veronika Krausová, Teplice          -2           54

79. místo

TP0073 Miroslava Zlatníková, Most          1             53

TP0166 Markéta Kovaříková, Teplice       0             53

TP0163 Adnan Beganović, Teplice            -2           53

TP0011 Karel Kuklík, Bílina           -2           53

83. místo

TP0161 Václav Barva ml., Teplice              4             52

TP0134 Jakub Kropáček, Teplice 1             52

85. místo

TP0152 Radek Chýle, Bílina          7             51

TP0194 Petr Slába, Krupka           0             51

TP0205 Marcel Holl st., Údlice    -2           51

TP0112 Přemysl Popp, Ohníč       -2           51

TP0090 Kristýna Puchorová, Teplice         -2           51

90. místo

TP0154 Martin Charvát, Teplice  7             50

TP0218 Stanislav Novotný, Ledvice          5             50

TP0199 Jana Šancová, Duchcov  0             50

93. místo

TP0020 Pavel Sedláček, Teplice  7             49

TP0021 Václav Sedláček, Teplice               7             49

TP0235 Jiří Unger, Proboštov      1             49

TP0155 Lukáš Kačina, Teplice      0             49

TP0169 Ladislav Beran, Teplice   -2           49

98. místo

TP0032 Petr Wolak, Dubí              7             48

TP0078 Pavel Verbíř ml., Teplice 1             48

TP0206 Radek Kašpar, Krupka     0             48

 

DIVIZE

TP0188 Martin Rebitzer, Teplice 0             48

TP0070 Monika Karásková, Ohníč             -2           48

103. místo

TP0062 David Kalvas, Krupka       4             47

TP0200 Pavla Volková, Krupka    1             47

TP0106 Jaroslav Vích, Teplice      -2           47

106. místo

TP0151 Tomáš Fišer, Postoloprty              4             46

TP0150 Oldřich Chýle, Bílina        4             46

TP0110 Viktor Chodera, Bořislav               0             46

TP0128 Dana Karrmannová, Teplice         0             46

TP0159 Miloš Klíma, Teplice        0             46

TP0120 Karel Klinkáček, Sobědruhy          -2           46

TP0063 Martin Kovařík, Teplice  -2           46

TP0109 Adéla Motyčková, Osek -2           46

TP0250 Petr Pracný, Litvínov       -2           46

TP0182 Rostislav Salák, Teplice  -2           46

116. místo

TP0019 Vendula Sedláčková, Teplice        10          45

TP0176 Jakub Cmíral, Teplice      1             45

TP0117 Lukáš Hutta, Teplice        0             45

TP0113 Jaroslav Kovačka ml., Bílina         0             45

TP0097 Marek Mařík, Novosedlice           0             45

TP0253 Eduard Šimunský, Teplice             0             45

TP0137 Milan Zacharda, Krupka  -2           45

123. místo

TP0271 František Bláha, Duchcov             4             44

TP0277 Luboš Hostek, Teplice     4             44

TP0139 Jan Klusáček, Teplice      -2           44

TP0144 David Šimon, Teplice       -2           44

TP0244 Marek Šváb, Teplice        -5           44

128. místo

TP0240 Pavel Hnilička, Krupka     1             43

TP0124 Tomáš Glöckner, Košťany             -2           43

TP0257 Alex Ingardia, Krupka      -2           43

 

KRAJSKÝ PŘEBOR

TP0156 Miroslav Kačina, Proboštov         -2           43

TP0210 Karel Kodeš, Krupka        -2           43

TP0146 Vlastimil Poustka, Duchcov          -2           43

TP0177 Adéla Krejcárková, Proboštov     -5           43

135. místo

TP0265 Jiří Blažek, Teplice           0             42

TP0212 Kateřina Haplová, Teplice             0             42

TP0227 Marek Roháček, Chlumec             0             42

TP0284 Mišul Janoušková, Teplice            -2           42

TP0115 Martin Kouřil, Teplice     -2           42

TP0065 Bohumil Kudrhalt ml., Osek          -2           42

TP0101 Jaroslav Šanda, Teplice  -2           42

TP0094 Jan Tolar, Teplice             -2           42

TP0125 Zdeněk Zítka, Teplice      -2           42

144. místo

TP0247 Veronika Bímová, Dubí   0             41

TP0131 Pavel Šural, Hrob             0             41

TP0180 Stanislav Molnár, Teplice              -2           41

147. místo

TP0220 Marian Sláma, Teplice    0             40

TP0260 Tomáš Dufek, Teplice     -2           40

TP0184 Tomáš Eminger, Teplice -2           40

TP0165 Lukáš Chabr, Teplice       -2           40

TP0168 Monika Šebestová, Teplice          -2           40

152. místo

TP0242 Jiří Zahorčák, Teplice      4             39

TP0191 Jaroslav Bartoš, Teplice 1             39

TP0005 Marie Bůžková, Proboštov           0             39

TP0223 Karel Hála, Litvínov         0             39

TP0183 Radek Hojka, Teplice      0             39

TP0121 Štefan Zajkaš, Osek         0             39

TP0302 Ondřej Moutvička, Most               -2           39

TP0126 Zdeněk Rollinger ml., Teplice       -2           39

160. místo

TP0080 Dan Adámek, Teplice      1             38

 

I. A TŘÍDA

TP0262 Jaroslav Havel, Teplice   1             38

TP0023 Miroslav Pipiška, Osek    1             38

TP0263 Jan Barnat, Teplice          0             38

TP0232 Nikol Bartůňková, Košťany           0             38

TP0276 Eva Hostková, Teplice    0             38

TP0256 Pavel Jindřich, Teplice     -2           38

TP0173 Dominik Kopřiva, Teplice              -2           38

168. místo

TP0083 Michaela Hadravová, Hradiště    7             37

TP0153 Petr Chýle, Bílina              7             37

TP0074 Martina Sáblíková, Teplice           7             37

TP0147 Václav Betka, Krupka      1             37

TP0259 Jan Kalina, Ústí nad Labem           0             37

TP0123 Jaroslav Mutl, Háj            0             37

TP0170 Jakub Švarc, Teplice        0             37

TP0204 Ondřej Holl, Údlice          -2           37

TP0201 David Kroupa, Krupka     -2           37

TP0198 Tomáš Künzl, Litvínov     -2           37

TP0114 Dominik Valenta, Teplice              -2           37

TP0108 Michal Melzer, Teplice   -5           37

180. místo

TP0107 Sandra Jiráčková, Teplice             7             36

TP0085 Lenka Altmannová, Teplice          -2           36

TP0160 Václav Barva, Teplice      -2           36

TP0105 Jan Leibl, Novosedlice    -2           36

184. místo

TP0273 Miloslav Jiráček, Krupka 4             35

TP0217 Robert Borosch, Ohníč   0             35

TP0255 Stanislav Čáp, Teplice     -2           35

187. místo

TP0181 Jaroslav Denk, Ledvice   0             34

TP0314 Renata Hegrová, Košťany             0             34

TP0335 Martin Sanitrik, Teplice  0             34

TP0238 Míra Volek, Krupka          0             34

 

I. B TŘÍDA

TP0179 Karel Beneš, Teplice        -2           34

TP0248 David Bím, Dubí -2           34

TP0219 Radim Kuklík, Praha         -2           34

TP0129 Lukáš Láska, Krupka        -2           34

TP0084 Pavel Váňa, Osek             -2           34

196. místo

TP0088 Jan Konečný, Teplice       4             33

TP0190 Jan Hadraba, Teplice       0             33

TP0203 Marcel Holl, Údlice          0             33

TP0103 Lenka Klabanová, Krupka              0             33

TP0306 Jiří Zigmund, Teplice        0             33

TP0305 Lukáš Kouba, Háj             -2           33

TP0224 Antonín Lang, Teplice     -2           33

TP0174 Vasil Molnar, Teplice      -2           33

TP0278 Marek Neuman, Teplice -2           33

TP0133 Martin Štrobl, Teplice     -2           33

TP0216 Sabůna Šváchová, Teplice            -2           33

207. místo

TP0309 Miroslav Kout, Most       4             32

TP0312 Jiří Felgenhauer, Krupka -2           32

TP0066 Bohumil Kudrhalt st., Teplice       -2           32

TP0320 Lenka Nejedlá, Teplice   -2           32

TP0202 Milan Onufer, Krupka      -2           32

TP0334 Martin Pešout, Ústí nad Labem   -2           32

TP0118 Jaromír Šťásek, Dubí       -2           32

214. místo

TP0299 Miroslav Diepold, Teplice             0             31

TP0266 Josef Novotný, Krupka   0             31

TP0102 Ondřej Klíč, Ústí nad Labem         -2           31

217. místo

TP0330 Vít Štuller, Teplice            4             30

TP0077 Jan Dlouhý, Teplice         1             30

TP0067 Jiří Kučera, Teplice           1             30

TP0185 Rudolf Polcar, Teplice     -2           30

 

OKRESNÍ PŘEBOR

TP0292 Adéla Secká, Teplice       -2           30

TP0162 David Vencl, Teplice        -2           30

TP0268 Štěpán Kopecký, Teplice               -8           30

224. místo

TP0167 Jan Eiselt, Teplice            -2           29

TP0272 Martin Rigo, Teplice        -2           29

TP0172 Tomáš Šebl, Teplice        -2           29

TP0222 Petr Týřl, Teplice              -2           29

TP0310 Oldřich Zícha, Strkovice  -2           29

229. místo

TP0254 Jarin Hrubý, Litvínov        7             28

TP0321 Pavel Fridrich, Dubí          1             28

TP0071 Jiří Kudža, Teplice            1             28

TP0283 Václav Vyleta, Teplice     1             28

TP0291 Lucie Kolínková – Hördlerová, Teplice      0             28

TP0339 Daniel Mataše, Teplice   0             28

TP0336 Petr Koudelka, Proboštov             -2           28

TP0221 Lukáš Pícha, Teplice        -2           28

TP0237 Ondřej Procházka, Děčín               -2           28

TP0207 Denisa Šimková, Krupka -2           28

TP0323 Adam Švábenský, Teplice              -2           28

TP0233 Lukáš Zouhar, Teplice     -2           28

TP0252 Martin Anft, Teplice        -5           28

242. místo

TP0092 David Špet, Duchcov       7             27

TP0225 Dominik Mádl, Bílina       1             27

TP0331 Miroslav Adámek, Teplice            0             27

TP0209 Jiří Caspar, Krupka           0             27

TP0333 Přemysl Mergl, Krupka    0             27

TP0324 Petr Škrabálek, Krupka    0             27

TP0178 Luboš Walter, Teplice     0             27

TP0132 Béda Fuchs, Teplice         -2           27

TP0116 Václav Jarolímek, Teplice             -8           27

 

ČUTANÁ ZA BARÁKEM

TP0300 Stanislav Kunc, Teplice   -8           27

252. místo

TP0093 Jan Stibor, Teplice           7             26

TP0193 Ondřej Pěknice, Osek      1             26

TP0241 Marek Hloch, Teplice      0             26

TP0246 Hynek Haruda, Teplice    -2           26

TP0286 Michal Lev, Krupka          -2           26

TP0138 Daniel Novotný, Krupka -2           26

TP0104 Zdeněk Prokeš, Teplice   -2           26

TP0195 Klára Volková, Krupka     -2           26

260. místo

TP0261 David Černý, Teplice       0             25

TP0143 Jan Kabíček, Teplice        0             25

TP0289 David Mergl, Krupka        0             25

TP0282 Lenka Viktorová, Most   0             25

TP0075 Lukáš Bešta, Krupka        -2           25

TP0215 Kateřina Brutovská, Novosedlice               -2           25

TP0315 Petr Hegr, Krupka            -2           25

TP0281 Martin Nosko, Osek        -2           25

TP0338 Michal Novák, Proboštov             -2           25

TP0294 Václav Šafránek, Osek    -2           25

TP0325 Miroslav Valach, Krupka -2           25

271. místo

TP0327 Nikola Soukupová, Teplice           0             24

TP0230 Monika Horská, Teplice  -2           24

TP0258 Leona Němcová, Teplice              -2           24

TP0269 Karel Nováček, Teplice   -2           24

TP0270 Jiřina Nováčková, Teplice             -2           24

TP0296 David Veselý, Teplice      -2           24

TP0236 Lukáš Vykouk, Teplice     -2           24

278. místo

TP0029 Radek Bezpalec, Teplice 0             23

TP0319 Lenka Špinková, Osek     0             23

TP0275 Onřej Bechyně, Krupka   -2           23

 

ČUTANÁ NA GAUČI

TP0079 Josef Brda, Teplice          -2           23

TP0298 Pavel Oulík, Teplice         -2           23

283. místo

TP0308 Luděk Altman, Teplice    0             22

TP0119 Martin Klinkáček, Sobědruhy       0             22

TP0293 Aleš Třešňák, Teplice      0             22

TP0098 Daniel Gricisin, Teplice   -2           22

TP0231 Veronika Hičková, Teplice            -2           22

TP0316 Pavel Jarosil, Teplice       -2           22

TP0285 Vláďa Počta, Teplice       -2           22

TP0318 Martin Schrenk, Teplice  -2           22

291. místo

TP0311 Radka Brusnická, Teplice              1             21

TP0213 Kristýna Skálová, Lovosice           1             21

TP0234 Jan Čermák, Teplice        0             21

TP0349 David Hisem, Teplice       0             21

TP0175 Veronika Kuncová, Teplice           0             21

TP0341 Gabriela Meszárošová, Teplice   0             21

TP0243 Petr Novák, Ústí nad Labem        0             21

TP0351 Jan Roubal, Krupka          0             21

TP0328 David Jindra, Teplice       -2           21

TP0340 Petr Smutný, Střelná       -2           21

301. místo

TP0343 Denis Valenta, Teplice    0             20

TP0140 Martin Fričl, Dubí             -5           20

303. místo

TP0350 David Bílý, Teplice           -2           19

TP0307 Miroslav Havlín, Dubí      -2           19

TP0345 Jan Helísek, Teplice         -2           19

TP0082 Josef Müller, Hradiště     -2           19

TP0322 Miroslav Pelc, Krupka     -2           19

TP0076 Antonín Vydra, Rakovník               -2           19

309. místo

TP0229 Šárka Bugarová, Novosedlice      0             18

TP0287 Michaela Chaloupková, Litvínov 0             18

 

TI, KTEŘÍ NEVÍ, CO JE TO FOTBAL

TP0329 Pavel Urbanec, Teplice   0             18

TP0251 Tomáš Zacharda, Krupka              0             18

TP0332 Jan Musil, Teplice            -2           18

TP0208 Tonda Hricák, Krupka      -5           18

315. místo

TP0239 Jan Volek, Krupka            1             17

TP0267 Pavel Horák, Teplice       0             17

TP0304 Roman Bílek, Teplice      -2           17

TP0189 Marek Klinkáček, Sobědruhy        -2           17

319. místo

TP0245 Ondřej Choutka, Krupka -2           16

TP0337 Tomáš Kraus, Teplice      -2           16

TP0095 Jiří Novák, Krupka            -2           16

TP0187 Václav Reichel, Teplice   -2           16

TP0211 Petr Schwertchal, Krupka              -2           16

324. místo

TP0358 Pavel Fořt, Osek               4             15

TP0344 Daniel Vlček, Teplice       0             15

TP0089 Jiří Dušek, Teplice            -2           15

TP0346 Roman Hruška, Dubí       -2           15

328. místo

TP0136 Vladimír Pavlíček, Krupka              0             14

TP0280 Josef Calta, Duchcov      -2           14

TP0158 Nikola Klímová, Teplice  -2           14

TP0087 Martina Oliveriusová, Teplice      -2           14

332. místo

TP0290 Kamila Fričlová, Teplice  -2           13

TP0288 Katalin Nagy, Teplice      -2           13

334. místo

TP0363 Jan Vácha, Teplice           7             12

TP0365 David Netušil, Krupka      1             12

TP0347 Petra Kolářová, Teplice  0             12

TP0295 Sergey Petukhov, Teplice              0             12

TP0326 Václav Bartoš, Teplice    -2           12

TP0342 Jaroslav Novák, Teplice  -2           12

340. místo

TP0379 Zdeněk Opata, Teplice    7             11

TP0378 Václav Senický, Duchcov               7             11

TP0186 Dan Salák, Pytlíkov          0             11

TP0355 Martin Vondráček, Teplice           0             11

TP0362 Jan Voráček, Teplice       0             11

TP0364 David Walter, Teplice     0             11

TP0228 Jan Hečko, Teplice           -2           11

TP0226 Jitka Mádlová, Bílina       -5           11

348. místo

TP0313 Kateřina Hegerová, Teplice          0             10

TP0274 Petra Černá, Teplice        -2           10

TP0317 Petr Hradecký, Teplice    -2           10

TP0264 Filip Kopecký, Dubí          -2           10

352. místo

TP0301 Rudolf Vacek, Teplice     0             9

TP0353 Dáša Fleischerová, Teplice           -2           9

TP0360 Barbora Holíková, Teplice            -2           9

TP0357 David Jelonek, Teplice    -2           9

TP0096 Roman Kliský, Teplice     -2           9

TP0354 František Kukla, Novosedlice       -2           9

TP0361 Jiří Sedláček ml., Hrob    -2           9

TP0366 Jiří Umon, Krupka            -2           9

360. místo

TP0348 Zdeněk Plotz, Žalany       -2           8

361. místo

TP0393 Sandra Ogurčáková, Teplice        7             7

TP0396 Evička Rubášová, Krupka              7             7

TP0352 Eva Měchurová, Teplice 1             7

TP0099 Márty Krejčí, Teplice       0             7

TP0359 Vladimír Mikšovský, Krupka          0             7

TP0303 Patrik Mažári, Teplice     -2           7

TP0249 David Toncar, Krupka      -2           7

368. místo

TP0297 Jiří Duben, Teplice           0             6

369. místo

TP0356 Tomáš Fau, Teplice         -2           5

370. místo

TP0400 Vladimír Bačák, Teplice  4             4

TP0392 Karel Jelen, Teplice          4             4

TP0399 Martin Kopenec, Teplice               4             4

TP0398 Petr Leibl, Teplice            4             4

TP0397 Jan Novák, Bílina             4             4

TP0404 Jiří Pokorný, Dubí             4             4

TP0386 Václav Tichý, Teplice       4             4

TP0164 Patrik Goltsch, Novosedlice         0             4

378. místo

TP0373 Ladislav Nosek, Teplice  4             2

TP0368 Lenka Baďoučková, Teplice         -2           2

TP0377 Jan Bokoč, Krupka           -2           2

TP0371 Karel Brejcha, Praha        -2           2

TP0380 Jiří Bujnovský, Teplice     -2           2

TP0372 Ondřej Černý, Teplice     -2           2

TP0367 Petra Ďuranová, Praha   -2           2

TP0384 Jiří Kadeřábek, Teplice    -2           2

TP0374 Pavel Kopecký, Teplice   -2           2

TP0376 Lukáš Kunc, Teplice         -2           2

TP0370 Andreas Pagunadis, Dubí              -2           2

389. místo

TP0390 Zdeněk Banda, Teplice    1             1

TP0403 Karel Bláha, Teplice         1             1

TP0385 Ondřej Pech, Dubí            1             1

TP0395 Michal Ptáčník, Teplice   1             1

TP0402 Jaroslav Soukal, Duchcov             1             1

394. místo

TP0383 Daniel Tupý, Duchcov     1             -1

395. místo

TP0369 Jiří Baďouček, Teplice     0             -2

TP0382 Jan Sekáč, Dubí  0             -2

TP0389 Ondřej Havránek, Krupka              -2           -2

TP0401 Martin Mašek, Teplice    -2           -2

TP0391 Zdeněk Pavlíček, Teplice               -2           -2

TP0388 Martin Rus, Teplice         -2           -2

TP0381 Jan Sekáč, Dubí  -2           -2

TP0387 Martin Šváb, Krupka        -2           -2

403. místo

TP0375 Jakub Kiliján, Kadaň         -2           -4

404. místo

TP0394 Petr Fiala, Teplice            -5           -5

Autor: Redakce

24.10.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 020 Kč Učitelé na 2. stupni základních škol Učitel / ka AJ, NJ, Dějepis. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč, mzda max. 33930 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Učitel, učitelka pro II. st. - AJ, NJ, Dějepis (vhodné i pro studenty VŠ). Pracoviště: Základní škola s rozšíř.vyuč.informatiky a výpočetní techniky, Plynárenská, č.p. 2953, 415 01 Teplice 1. Informace: Marcela Prokůpková, +420 603 198 107. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 12 800 Kč Dělníci v oblasti výstavby budov Pomocný dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12800 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Pracoviště: okres Teplice, Požadujeme: ZŠ, ochota pracovat, praxe na stavbě výhodou, Pracovní doba: Po - Pá 7:00 - 15:30 hodin, Hlásit se telefonicky na č. 776 877 414 Po - Pá 7 - 15 hodin. Pracoviště: Bohdan habor, Duchcovská, č.p. 395, 415 03 Teplice 3. Informace: Bohdan Harbor, +420 776 877 414. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 14 900 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka školní jídelny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 18240 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, - vyučení v oboru podmínkou, - potravinářský průkaz , - praxi v oboru ideálně ve školním stravování, - samostatnost, pracovitost, čistotnost, fyzickou zdatnost, - výpis z RT, - plat v závislosti na odpracovaných letech (platové tarify), , Nabízíme: dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, kulturní akce, masáže, vitamíny, V případě zájmu se hlásit telefonicky Po - Pá 9 - 13 hod nebo e-mailem jidelna@buzulka.cz. Pracoviště: Základní škola s rozšíř. vyuč. matematiky a přírodovědných předmětů, Buzulucká, č.p. 392, 415 03 Teplice 3. Informace: Miroslava Schmitzová, +420 417 530 413. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 32 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají Řidiči vnitrostátní kamionové dopravy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 32000 kč, mzda max. 34000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pro našeho zákazníka v Modlanech u Teplic sháníme zkušeného a profesně zdatného řidiče pro pravidelnou práci na denní lince Modlany - Štětí - Modlany. Jedná se o stabilní projekt přeprav rolového papíru. , Přepravy jsou realizovány na megové soupravě Scania Euro 6. r.v. 2015. , Požadujeme platné profesní osvědčení C + E, praxi alespoň 1 rok, dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, spolehlivost , pracovitost. , Nabízíme dobré platové podmínky, prostředí spolehlivého a solidního zaměstnavatele, příjemný pracovní kolektiv, dále pak volné veškeré víkendy a státní svátky. V případě zájmu se hlašte telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Slemr spedition s.r.o. 001, Průmyslová, č.p. 92, 417 42 Krupka 1. Informace: Pavel Polášek, +420 724 096 044.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sokol Srbice. Ilustrační foto.

Kam o víkendu na fotbal? Podzimní část končí, všichni do hlediště!

Rtyně porazila Trnovany 5:0, na 15 minut nastoupil i 70letý předseda Josef Hliba.
35

FOTO: Sedmdesátník Hliba si zahrál mistrák!

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Fotbalové kluby Ústí a Teplic prohloubí spolupráci

Ústí nad Labem – FK Ústí a FK Teplice podepsaly memorandum. To stanovuje podrobnější podmínky pro spolupráci mezi oběma kluby.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT