Na pozici levého beka nastoupil další nováček Siva z Ružomberoku a do základní sestavy se vešel nečekaně i středopolař Zoubele, který na podzim hostoval v Kladně.

A čtvrtým novým hráčem na trávníku se ve druhém poločase stal střídající útočník Veverka, jenž na sebe upoutal jedenácti podzimními góly v dresu druholigového Ústí nad Labem.
Na těžkém terénu se hrál zajímavý zápas. Došek, jenž se postaral o jedinou branku utkání, skóroval dokonce dvakrát. Avšak jednou z ofsajdu a gól neplatil.

„Nejsem úplně spokojený s naším zakončením a rozehrávkou,“ přiznal po zápase kouč Jiří Plíšek, který podle sestavy stále hledá ideální složení na krajích sestavy a v útoku. „Po dnešku už mám ale o sestavě pro ligu tak z 50 až 80 procent jasno,“ dodal pro ČTK kouč s úsměvem.

Do ligové sestavy promluví i vynucené absence. Stoper Lukáš zmešká start jara kvůli čtyřem žlutým kartám a jeho místo už dnes zaujal Matula, nějaký čas bude chybět i zraněná brankářská jednička Grigar. „Zatím je ve stavu rekonvalescence, takže se na post jedničky chystá Martin Slavík. Když to půjde dobře, mohl by být Grigar k dispozici v půlce března,“ uzavřel Plíšek. Do pořádku se naopak dává zraněný obránce Antonín Rosa.

Zatímco na Stínadlech panuje týden před ligovým startem dobrá nálada, České Budějovice, první teplický soupeř, včera podlehly osmému týmu divize Třeboni 0:2.

VÍCE V PONDĚLNÍM TEPLICKÉM DENÍKU