Podzim jste měli skvělý, souhlasíte?
Kromě posledních tří utkání ho hodnotím velmi pozitivně. Nejen s ohledem na naše umístění, ale hlavně s přihlédnutím k atraktivní hře a počtu nastřílených branek.

Které hráče považujete za největší opory týmu?
Hlavní oporou je týmový výkon, ale bez zkušeností nás, starších hráčů (Heřman, Janota, Pechar – pozn. autora), by to asi nebylo tak dobré. Z mladých zaslouží velkou pochvalu Tomáš Vavrinec, Slanina a Paseka.

Kdo si myslíte, že s vámi bude bojovat na čele tabulky?
Junior Děčín a Roudnice B.

A co zimní příprava? Proběhla bez komplikací?
Zúčastnili jsme se turnaje v Krupce, který nám poskytl dostatek přípravných zápasů. Příprava splnila naše očekávání, i s ohledem na tradiční problémy s docházkou.

Jakou mají Modlany podporu sponzorů?
Po plodných letech nastal v rámci takzvané krize útlum, ale po plodných jednáních si nás vzala pod křídla obec Modlany, která zaplatí hlavní režijní náklady, bez kterých by nemohlo sedm týmů vůbec fungovat. Za to jí Baník děkuje.

Co je nového na vašem stadionku, připravili jste něco pro diváky?
Během jara bude hřiště ozvučeno a nastane úprava komunikací kolem kabin a venkovních sociálek. Na podzim přibylo dětské hřiště, které vybudovala obec Modlany.

Byli jste spokojeni s podzimními návštěvami?
Návštěvnost našich domácích zápasů je už delší dobu tragická. Obyvatele Modlan fotbal moc nezajímá a i když jim dáte buřta a pivo zdarma, tak nepřijdou.