Jaká byla zimní příprava?
Neprobíhala příliš vydařeně, hlavně kvůli zranění důležitých hráčů, jakými jsou Krejčí nebo Kolegar či brankář Hykl. Tréninky máme kvalitní, i přestože docházka není velká. Určitě ale máme něco natrénováno a dá se s tím pracovat do mistráků. Hráli jsme turnaj v Srbicích, na kterém jsme skončili druzí. Brali jsme ho ale jako přípravu, výsledky byly až na druhém místě.

Nakolik se změnil kádr?
Odešli Sláma a Jelonek zpět do Dubí. Pryč je také Bajer. Přišli Holubička, Vrkoslav a Buchtele.

Trenérem Oldřichova je Bora Matouš. Jaký je to kouč?
Borka Matouše znám velmi dlouho. Je to výborný trenér, má super tréninky a nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, že si teď nedovedu v Oldřichově představit na jeho místě někoho lepšího. Hlavně po nás chce, aby si každý hráč splnil na hřišti svou úlohu na sto procent.

Na co si na jaře troufáte?
Každý tým chce vždycky ten nejvyšší cíl. Hlavně musíme přistupovat k zápasům zodpovědně a podat maximální výkon. Když se to podaří, tak věřím, že máme natolik kvalitní kádr, abychom hráli v popředí tabulky.

Na jaké hráče se bude Oldřichov v jarní části soutěže spoléhat?
Určitě na kapitána týmu Smrkovského. Vzadu podává velmi dobré výkony Buchtele. Bohužel máme zraněné další dvě opory - Kolegara a Krejčího. Každý je ale nahraditelný.