Jak jste spokojený se svým výkonem?
Jsem spokojený! Střídal jsem velmi málo, testoval jsem si, kolik vydržím. Jedno cigáro jsem si ale dal o poločase, to musím přiznat. Měl jsem totiž kyslíkový dluh (smích). Teď vážně. Vydržel jsem relativně dost. K mému věku je to přiměřené.

Docela jste se dostal do hry. Sice se po vaší ruce kopala proti vám penalta, ale vy sám jste málem dal ze hry gól.
Málem jo, moc nechybělo a byl tam. Bohužel jsem ho nedal, ujelo mi to. A ta ruka? Neměl jsem brýle, ale instinktivně jsem se chránil, jako kdybych je měl. Kluci mi před zápasem říkali, ať si je neberu, že modrou od červené poznám. Já pak ale nepoznal některé známé a ani je nepozdravil (smích).

Vlastně jste byl nejstarším hráčem na hřišti, že?
To ani nevím. Bičovský je ročník padesát? Hm, já čtyřicet sedm, tak to je Přemek ještě mladík.

Za tým McDonald´s, proti němuž jste v dresu Verba teamu hrál, nastoupil váš náměstek Hanza. Byla nějaká hecovačka?
Bylo to překvapení. Včera mi to neřekl, až dnes. Řekl jsem jeho sekretářce, že zítra nepřijde do práce, protože ho skopnu. To ale zamotejme byla jen taková legrace. Bylo to tu spíš o kombinaci než o nějakém běhání a fyzických kontaktech.

Změníte po téhle exhibici názor na profesionální fotbal, začnete ho konečně financovat?
To určitě ne. I klub si je vědom, že mládež je daleko důležitější. Dnes musí kluby dávat velké peníze za nákup hráčů. Lepší je přeci vychovat si své, budou je mít zadarmo.

Fotbalové Teplic skončily páté, do pohárové Evropy se nedostaly. Co na to říkáte?
Přál bych jim, aby si tu Evropu zahrály. Konečně by pak začaly téct ty peníze směrem k nám, a ne opačně (smích).

Verbíř: Chtěli jsme Kuberu zavařit
Pavel Verbíř se po roce opět představil divákům coby fotbalista. Byl hlavní postavou Verba teamu, který včera na Stínadlech porazil výběr McDonald´s 6:5. Jak se mu exhibiční zápas hraný na 2x20 minut líbil? „Poděkování patří všem, kteří přislíbili účast a dorazili. Byly tam zajímavé momenty, jen ten míč nějak drhl, jsme zvyklejší na mokřejší trávu. Že jsme panu Kuberovi hodně přihrávali? To byla cílená taktika, abychom ho trošku zavařili (smích). On se nominoval, tak jsme chtěli otestovat jeho kvality. Dostal ale čtvrtou žlutou. Pokud příští rok něco podobného bude, tak má stop (smích)."