Na čtenáře Teplického deníku totiž čeká porce třinácti kol, v nichž budou tipovat převážně fotbalové zápasy. V každém kole jich bude rovných deset. Hrát se bude o týdenního vítěze, ale i o celkového vítěze. Připraveny jsou zajímavé ceny. Už na podzim si vítězové pochutnávali na speciálním pivu Rohozec. Na jaře tomu nebude jinak. Ve hře jsou i sportovní potřeby od firmy Select či poukázky do restaurace Panorama Teplice. Celkový vítěz se pak může těšit na sportovní hry na Xbox a další hodnotné ceny.

První kupon pro 1. kolo byl v Teplickém deníku už v pondělí. Další budou postupně otištěny v úterý, středu a čtvrtek Přemýšlet nad jeho vyplněním můžete až do pátku. V 16 hodin ale již musí být ve schránce Teplického deníku. Přihlášku do populární čtenářské soutěže lze podat pouze prostřednictvím vystřiženého a vyplněného kuponu z novin.

Tak tedy hodně štěstí a plno zábavy při jarní Tip lize Teplického deníku!

A jak na to? 

Kupony budou vycházet po třináct týdnů, jeden týden = jedno kolo. Každé ze třinácti kolo bude mít pochopitelně svého vítěze, stejně jako na závěr, kdy se vše spočítá. Celkový vítěz se může těšit například na sportovní hry na Xbox a další hodnotné ceny. V 1. kole se hraje o pivo Rohozec a poukázku do restaurace Panorama Teplice.

1. VYPLNIT:
Tiket daného kola bude uveřejňován v pondělním, úterním, středečním a většinou i čtvrtečním vydání Teplického deníku. Váš první kupón vyplňte bez startovního čísla. To vám bude přidělené, dozvíte se jej příští středu, kdy vychází celkové pořadí.  Do hry se lze zapojit kdykoli.

2. DORUČIT:
Řádně vyplněný kupon lze doručit osobně či poštou na adresu Teplický deník, Kapelní 4, Teplice 415 01, a to do pátečního dne, do 16 hodin.3. PODMÍNKY ÚČASTI:
Zapojit se může každý v jakémkoli kole, pokud správně
vyplní tiket – 1 výhra domácích, 0 remíza, 2 výhra hostů. Dvojtipy nejsou povoleny. Identifikační kód: nový účastník napíše N, ostatní ho zjistí ze středečních vydání deníku, kde je uveden ve výsledkové listině (před jménem). Heslo: určí si každý hráč libovolné (jakákoli kombinace čtyř číslic 0 – 9). Každý hráč smí doručit v každém kole jen jeden kupon.

4. VYHODNOCENÍ:
Správný tip = dva plusové body, špatný tip = jeden minusový bod, nevyplněný řádek je automaticky počítán jako špatný tip = minus bod. Vítěze určí nejvyšší počet bodů, v případě rovnosti vyhrává hráč, který správně určí Supertrefu (součet všech branek v deseti daných zápasech).  Hodnotí se každé kolo nezávisle na předchozích výsledcích a celkové umístění, kde se sčítají výsledky každého kola. Po třinácti kolech hráč s nejvyšším počtem bodů vyhraje TIP LIGU. V případě rovnosti bodů určí vítěze vyšší počet správně určených Supertref ze 13 kol.

Platí pouze originální tiket, všechny políčka musí být vyplněna.