Proboštov do utkání vletěl jako uragán a už v 18. minutě vedl 2:0. Byl jasně lepší a kráčel za třemi body. Ve druhé půli přidal Petrik třetí gól a o vítězi bylo jasno. Proboštovu poté došly síly a útočili hlavně hosté. Brankář Račuk však vychytal čisté konto a posílil sebevědomí čtyři kola smůlou bičovaného týmu. "Dneska mi to pivo bude obzvlášť chutnat," smál se po závěrečném hvizdu sudího Sedláčka domácí trenér Miroslav Janota.

Proboštov – Litoměřicko B 3:0 (2:0). Branky: 12. Šváb, 18. Blažek, 52. Petrik. Rozhodčí: Sedláček – Matas, Meder. ŽK: Petrik, Uka – Tupý, Horváth. Diváci: 150. Proboštov: Račuk – Šváb, Uka, Pešula, Nosek – Memeti – Petrik (85. Vokálek), Baran (65. Ferenc), Vavrinec, Sidor – Blažek (87. Hora).