Mužstvo kouče Kovačky se do soupeře  pustili od samého začátku bez zbytečného respektu, hrálo se hlavně na polovině Proboštova. Hosté se pokoušeli o rychlý přechod do útoku, ovšem příliš šancí mu výborná obrana Bíliny, kde znovu dominoval neomylný Karel, v průběhu celého zápasu nepovolila.

Byl to právě Karel, který vstřelil ve 25. minutě první branku, když se po rohu zavěsil do vzduchu a přesnou hlavičkou rozjásal dvě stovky fanoušků. Druhou branku přidal další výborný zadák domácích Mergl, který dorážel krásný „ťukes" po ose Žemba, Augusta.

Ve 40. minutě poslali hosté druhou a v zápase poslední střelu na domácí branku, stála však za to – do míče se z 25 metrů opřel Cmíral a vymetl pravou šibenici bezmocného Vondráčka.

Ve druhém poločase se hra nezměnila, Bílina nadále předváděla pěkný, běhavý a kombinační fotbal, který okořenila dalšími góly.

Ve 49. minutě uviděl Vlasák nabíhajícího Kotěšovského, krásným lobem přehodil obranu hostí a adresát jeho příhry přesně skóroval přes vybíhajícího brankáře Račuka dalším lobem. Gólový účet zápasu podtrhl znovu Kotěšovský, který po úniku po křídle za pomoci tečující  obrany vstřelil čtvrtou branku.

Domácí diváci byli tentokrát spokojeni s krásnými góly, ocenili výborný výkon celého týmu . Dokáže Bílina na dobré výkony navázat v dalším průběhu jara?

Bílina – Proboštov 4:1 (2:1). Branky: Kotěšovský 2, Karel, Mergl – Cmíral. Rozhodčí: Suchánek. ŽK: 3:3. Diváci: 200.