Na tiskové konferenci hodnotil sezonu, s kterou je podle vlastních slov vcelku spokojen. „Stále je co zlepšovat, mrzí mě domácí porážka s Budějovicemi, do konce kariéry budu myslet na pohárové vyřazení s Olomoucí. Na druhou stranu nás postihla zranění: Mahmutovič chyběl půl sezony, Ljevakovič dva měsíce. Před námi jsou jen Liberec, Sparta, Plzeň a Boleslav. Mohli jsme být čtvrtí, ale z desátého místa jsme se posunuli za páté. Nemáme se za co stydět a já kanály chodit nemusím," hodnotil.

Zdůraznil, že se jeho svěřencům dvakrát podařilo porazit mistrovský Liberec a do týmu zabudovat nové hráče. Příkladem může být záložník Dolejš. „Nahoru šel útočník Jindráček, Vůch, ať je jaký je,  má potenciál. Pokud bychom se bavili o nějakých posilách, tak tým můžeme posunout dál. Je potřeba tým doplnit, sami jsme třeba na Spartě viděli, že je nás v případě zranění málo. Jména mám vyhlédnuté už od léta. Uvidíme, jak na to zareaguje vedení."

Rada oznámil, že v klubu končí stoper Smejkal, kterému vyprší smlouva a dál nehodlá na Stínadlech pokračovat. Kontrakt končí i dalším. „Se Stožickým, Zoubelem a Sivou bude vedení jednat," uvedl Rada s tím, že tým má tréninkový plán do středy.