Žádná nová posila se na prvním srazu neobjevila. Počítáte s tím, že by někdo mohl během zimy přijít?
Pravděpodobně ne, ten kádr asi zůstane. Byla nějaká jména, ale klub má uzavřený finanční rozpočet. Z juniorky přišli obránce Šraga a útočník Mujagič, kteří s námi budou trénovat a uvidíme, jak je budeme využívat, možná budou chodit za béčko. Vrátit by se měl Kalivoda, ale bude trénovat s béčkem, protože mu v létě končí u nás smlouva. Co se týká Mareše, tak ten má údajně zůstat ve Spartě. On sám požádal, že tam chce zůstat. V současnosti nikdo nepřichází, ani neodchází.

Trénuje s vámi Melunovič, který během hostování ve Varnsdorfu upoutal na sebe tím, že nastřílel šest gólů. Jak to s ním vypadá?
Má hostování ve Varnsdorfu do 25. ledna, ale zapojí se s námi do zimní přípravy. Nevím, jestli má o něj Varnsdorf stále zájem, ale pokud by měl, tak by tam asi rovnou zůstal na hostování.

Na zimní přípravu máte naplánováno plno zápasů, vlastně už dnes jedete na turnaj do německého Chemnitzu. Hráči to kvitují, co vy?
Je to dobře. Na ten turnaj jsme přihlášení, takže tam musíme hrát. Vlétla nám do toho ještě Sparta (21.1.), která překvapivě neměla udělaný plán a na poslední chvíli nás chtěli na přátelské utkání, takže jsme toho využili. Je to v Praze na umělce a když bude dobré počasí, tak máme přislíbeno, že bychom mohli hrát na přírodní trávě, což je dobré. Sparta je kvalitní soupeř a my s takovými chceme hrát, abychom se dobře připravili. Čeká nás i Tipsport liga a to je kvalitní turnaj. Na konci ledna bychom měli odletět na Kypr a tam se bude blížit zimní příprava do finále.

Fyzičku budete nabírat druhý lednový týden v německém Altenbergu. Vyženete hráče na běžky?
Lyže brát s sebou nebudeme, budeme jen běhat. Prý je tam tak pět čísel sněhu a to by nám mělo vyhovovat. Za týden už to počasí může být jiné, ale doufám, že to vydrží.