Na třetím místě skončil díky mocnému finiši Zdeněk Kupka. V původním žebříčku vydaném po 12. kole byl druhý, po přepočítání mu ale patří bronzová příčka. „Mohl jsem být ještě výše, ale v posledním zápase Modlany jen remizovaly s Libouchcem. Já tipoval výhru Baníku. Přitom Modlany jsou můj klub, škoda,“ usmíval se Kupka, jemuž se v průběhu Fortuna ligy příliš nedařilo. „Motal jsem se okolo dvacátého místa. Vyšel mi konec. Dobře se mi tipuje na Modlany, Krupku, Bílinu. Rád dávám i fotbalové Teplice a futsalovou Balticfloru. Nejhůř se odhadují výsledky z nižších soutěží. U béček nikdo neví, jak nastoupí, jestli se posílí kluky z áčka, a také jak se vyspí a jakou budou mít náladu,“ nadhodil Zdeněk Kupka, který si do redakce přišel pro cenu se svou dcerou. Z autolékárníčky od teplického Tempo servisu měl radost. „Tu ještě nemáme. Od Nového roku musí být povinně nová, takže se nám hodí.“

Druhé místo patřilo Marcele Schneiderové. Pro kompresor od firmy Temposervis jí práce nedovolovala do redakce Teplického deníku zajít. Cenu jí tedy vyzvedli její blízcí Walter Schneider a Helena Gráfová. „My bydlíme v Křemýži, takže rádi sázíme na Křemýž,“ shodli se. „Kdysi jsem hrával fotbal, tak mu trošku rozumím. Tipujeme celá rodina. Vždy dáme hlavy dohromady, radíme se, ale pak se každý rozhodne sám za sebe. Přiznám se, že k tomu vždy řeknu nejvíc,“ pokyvoval Walter Schneider. „Hrajeme skoro od začátku soutěže, párkrát se nám podařilo i něco vyhrát,“ zalovila Helena Gráfová v paměti.

Hlavní ceny; autoatlas od Temposervisu, tisícikorunovou poukázku od Fortuny a permanentku na zápasy FK Teplice, posbíral Jaroslav Rollinger z Teplic. Jeho syn Jaroslav na něj prozradil: „Většinou sází, když sedí na benzínce. Pije pivo a vymýšlí si, jak tipovat. Oblíbený tým nemá, je mu jedno, na co sází. Z vítězství měl vekou radost. Volal mi hned poté, co se o výhře z novin dozvěděl. Chtěl, abych šel pro ceny,“ prozradil mladší z rodu Rollingerů, nositelů v Teplicích slavného fotbalového jména. „Za dorost teď hraje náš příbuzný Zdeněk Rollinger. Chodíme mu fandit a věříme, že bude hrát jednou ligu,“ dodal.