Vítězové týdenních kol budou odměněni fotbalovým zbožím z trnovanské firmy Football – sport, poukázkami na obědy z Veřejné jídelny Dubí – Pozorka a dárkovým balením piva Rohozec.

Hlavní vítěz jarní Tip ligy dostane podepsaný dres hráči FK Teplice, suvenýry klubu ze Stínadel, celoroční permanentku do Botanické zahrady Teplice, fotbalové zboží od firmy Football – sport, tašku na fitness od firmy KRUK a poukázku na pobyt pro dva v Pensionu v Růžové od Restaurace 21.

Druhý v pořadí obdrží termosku od firmy KRUK, poukázku na večeři pro dva na Panoramě, suvenýry FK Teplice, fotbalové zboží od firmy Football – sport a rodinné vstupenky do Botanické zahrady Teplice.

Třetí v jarní Tip lize vyhraje USB od firmy KRUK, večeři pro dva v Nexu, suvenýry FK Teplice, fotbalové zboží od firmy Football – sport a rodinné vstupenky do Botanické zahrady Teplice.

V 1. kola hrajeme od DVD o Pavlu Verbířovi, které věnovala firma  Football – sport, dárkové balení piva Rohozec a poukázky na obědy z Veřejné jídelny Dubí – Pozorka.

Přihlášení do soutěže je jednoduché: kompletně vyplněný tiket doručte do pátku na adresu redakce (Kapelní 4, Teplice 415 01). Pokud počítáte s tím, že od dalšího kola budete zadávat své tipy přes internet, nezapomeňte zadat libovolný čtyřmístný číselný kód, pomocí něhož budete na webu tipliga.cz tipovat.