„Víme, že ne každý má v oblibě internetové nakupování. Náš Fanshop na stadionu má omezené možnosti, ostatní prodejní místa ve městě také, protože se primárně zabývají svým business. To je několik důvodů, proč jsme zvolili tohle řešení v místě, kam jezdí na nákupy většina Tepličanů pravidelně a není problém se tak ve stánku zastavit, a hlavně chceme být co nejblíže svým příznivcům a dát jim co nejlepší možnost pro výběr a nákup,“ vysvětluje objasňuje Petr Heidenreich, ředitel pro obchod, marketing a komunikaci FK Teplice, proč se žlutomodrý klub rozhodl umístit v OC Olympia svůj stánek.
Fanoušci ho najdou na hlavní pasáži, vlevo od hlavního vchodu. Otevřený bude od 9 do 20 hodin, od dnešního dne až do 23. prosince. Kromě již zmiňované exkluzivní kolekce oblečení, si zájemci budou moci zakoupit i produkty společnosti, která teplický klub obléká. Bude se jednat o stejné vzory, které používají hráči A mužstva. Není bez zajímavosti, že produkty budou ve vybraných hodinách a dnech prodávat i samotní fotbalisté po podzimu šestého mužstva Gambrinus ligy. Příznivci Teplic tak budou mít unikátní možnost setkat se s hráči tváří v tvář, nakoupit od nich vánoční dárky a ještě s nimi prohodit slovo o nepříliš povedeném fotbalovém podzimu.

Ve středu se od 17 hodin budou v OC Olympia podepisovat Michal Smejkal, David Kalivoda a Libor Macháček. Pro děti nebude chybět ani gepardice Jane.