Se začátkem krajských fotbalových soutěží se hlásí o slovo i tradiční Tip liga. Soutěžící jí najdou ve známém kabátě; každý týden budou tipovat deset převážně fotbalových zápasů. Ten, kdo v jednotlivém kole získá nejvíc bodů, vyhrává. Body se sčítají, nejlepší tipující bude po 13 jarních kolech odměněn hodnotnými cenami. Zkrátka nepřijdou ani hráči na druhém a třetím místě, samozřejmostí je také odměna pro nejlepšího tipéra kola.

Zapojit se do Tip ligy je tak jednoduché! Stačí si koupit během příštího týdne Teplický deník, vyplnit kupon, vystřihnout jej a do konce týdne doručit do redakce (Kapelní ulice, Teplice). Ti, kteří tak učiní, můžou v případě zájmu od 2. kola tipovat přes internet, bude jim přidělen unikátní kód, díky němuž se přes portál  www.tipliga.cz snadno ke svému účtu přihlásí.

Kupony, pomocí nichž budou soutěžící tipovat, budou v Teplickém deníku vycházet po třináct týdnů - vždy od pondělí do středy. Někdy bude kupón vycházet i ve čtvrtek. Každou středu v novinách zveřejníme průběžné pořadí, chybět nebudou ani tipy od experta a medailonky vítězů jednotlivých kol!

O jaké ceny hrajeme? Ve hře budou například permanentky FK Teplice na příští sezonu, podepsaný dres FK Teplice všemi hráči nebo propagační materiály FK Teplice. Ceny do soutěže věnoval i jeden z nejlépe hodnocených kosmetických salonů v Teplicích - Kosmetika Weinerová ze Studia Pano.

Nejčastější otázky:

Jak se přihlásím do soutěže?
- Přihlášení do Tip ligy probíhá výhradně pomocí kuponu, který bude vycházet v tištěné verzi Teplického deníku. První vyjde v pondělí 18. března. Další budou následovat v úterý, ve středu a ve čtvrtek. Soutěžící vyplní všechny položky, což je podmínkou (jméno, přijmení, adresa, telefon, heslo), a kupon doručí do redakce Teplického deníku, která sídlí v Kapelní ulici.

Musím si koupit noviny, když chci tipovat?
- Ano. Soutěžící doručí do redakce vyplněný kupon, který redakce zpracuje a udělí soutěžícímu unikátní kod pro přihlášení pomocí webu www.tipliga.cz. V dalších kolech už může soutěžící natipovat zápasy přes internet.

Kupon musím do redakce poslat poštou?
- To je jedna možnost. Nebo doručit osobně, tj. vhodit kupon do schránky před vchodem do redakce. Redakce sídlí v Kapelní ulici, čp. 4. Adresa pro dodání poštou je: Teplický deník, Kapelní 4, Teplice 415 01.

Jak se pak přihlásím přes internet do Tip ligy?
- Pokud vyplníte kupon z novin a doručíte ho do redakce, získáte od nás unikátní kód. Ten najdete v tištěné verzi Teplického deníku ve středu 27. března, kdy bude poprvé otištěno celkové pořadí po 1. kole. Musíte si také zapamatovat své heslo. V kombinaci s unikátním kódem je klíčem k přihlášení přes internet. Heslo musí být složené ze čtyř číslic!

Jakým způsobem se boduje?
- Na kuponu bude vždy 10, zpravidla fotbalových zápasů. Tipujeme buď vítězství domácích, remízu, nebo vítězství hostů. Za každý správný tip obdrží soutěžící 2 body, za špatný tip se jeden bod odečítá.

Více v podrobných pravidlech soutěže na: http://www.denik.cz/tipliga/pravidla/