Tepličtí byli v prvním poločase lepším týmem a měli i několik velmi dobrých příležitostí. Už v osmé minutě Nivaldo nacentroval na Potočného a brankář dobrým zákrokem vytáhl míč na roh. O další tři minuty později pak hlavičkoval po centru Hory Balázs jen do boční sítě. Po půlhodině hry měli dvě velké šance Jan Krob a Nivaldo. Střelu Kroba vytáhl brankář na roh, Nivaldo orazítkoval jen tyč. Těsně před poločasem měl ještě další šanci Potočný, který zakroutil přímý kop na zadní tyč a rumunský tým ho odvrátil na roh.

Do druhé půle vstoupili "skláři" ještě lépe, nejprve se ukázal testovaný Timov, který poslal skákavou střelu k tyči a brankář ji s obtížemi vyrazil na roh. Po něm se odražený míč vrátil k Horovi, jenž ho posadil přesně na hlavou Takácse a ten otevřel skóre. Hned vzápětí po dalším rohu zkoušel efektně patičkou zakončit Potočný, ale trefil jen břevno. Další příležitost měl znovu Timov, jehož tvrdou střelu zblokovala obrana. Ve 70. minutě se ukázala také Concordia, ale skvělým zákrokem se předvedl Tomáš Grigar. Poté už tepličtí uhájili vedení v poměru 1:0 a připsali si na Kypru druhou výhru.

"Trošku jsem se posledního zápasu bál po čtrnácti dnech na soustředění, ale zvládli jsme ho velmi dobře. V prvním poločase tam byla spousta nacvičených akcí a herně to bylo povedené utkání. Po vystřídání došlo trošku k poklesu, ale celkově se utkání vydařilo," hodnotil utkání Zdeněk Ščasný.

Teplice - Concordia Chiajna 1:0 (0:0)

Branka:  52. Takács.

Sestava Teplic: Grigar - Hora (80. Vondrášek), Lüftner (46. Hošek), Jablonský, Krob (46. Timov) - Ljevakovič, Takács - Balász (60. Mozol), Vachoušek (80. Táborský), Nivaldo (85. Salami) - Potočný (60. Stratil).