Severočeši budou chtít navázat na povedený výkon před týdnem na Slavii, kde padli 1:2 smolným vlastňákem v závěru. „Proti Slavii jsme neměli co ztratit, nikdo od nás nic nečekal. Teď přijede Příbram, která hraje o život. My budeme muset hrát do plných. Jsme favorit, víme to. Budeme chtít Příbram skolit," hlásí teplický obránce Tomáš Vondrášek.
„Bude to obrovsky těžké utkání, psychicky těžší a náročnější, než bylo na Slavii. Ale já věřím, že ho dokážeme zvládnout a vyhrajeme," říká teplický trenér Daniel Šmejkal.
Speciální zápas čeká Jana Vošahlíka. Jako bývalý hráč Příbrami a tamní rodák vypíše tradiční motivační prémii pro své spoluhráče. „V české lize jsem tam za ni hrál naposledy, vyrůstal jsem tam. Určitě něco bude, když vyhrajeme…"

Příbram se v minulém kole chytila, když doma porazila 1:0 Hradec Králové. Po záchranářské bitvě tak ztrácí už jen pět bodů na nesestupové pozice. „Každé utkání, ve kterém nebodujeme, je pro nás problém. Věřím, že nás výhra s Hradcem nakopla a v Teplicích něco uhrajeme. Potřebujeme totiž něco přivézt i zvenku," uvedl příbramský trenér Kamil Tobiáš.