Teplice chtějí být prvním mužstvem, které v právě probíhající sezoně obere Viktorii o body. Plzeň totiž všech 14 duelů vyhrála, když pak k tomu připočteme dva vítězné souboje z konce minulého ročníku, máme tu rekordní sérii 16 výher v řadě. Pokud Západočeši uspějí i Na Stínadlech, překonají svůj vlastní rekord.

Parta kouče Daniela Šmejkala však bude rázně proti, byť naposledy ztratila zápas na hřišti do té doby posledního Brna, které navíc hrálo více než poločas o desíti. „Chceme si napravit reputaci!“ ozývá se z Teplic. „Doma podáváme celkem dobré výkony. Navíc se tu Plzni nějak extra nedaří. Podle mě to tu bude mít hodně těžké,“ tvrdí teplický bek Tomáš Vondrášek.

Pohled do statistik mu dává za pravdu, Skláři ze sedmi domácích duelů pouhé dva zremizovali, ostatní vyhráli. V sestavě stále nemohou počítat se zraněným Grigarem a rekonvalescentem Horou, k dispozici by už ale mohl být Ljevaković, který s týmem v týdnu naplno trénoval.

„Zápasy se Slavií, Spartou a Plzní jsou pro nás vždy svátkem. Hlavně pak pro fanoušky. Moc se na ten duel těšíme!“ říká Vondrášek za celou kabinu. Na Stínadlech se bude hrát od 15 hodin, čeká se návštěva, která bude atakovat osmitisícovou hranici.

"Vzhledem ke zvýšenému zájmu o nedělní zápas, kdy v internetovém předprodeji se prodal téměř desetinásobek toho, co v průměru na předchozí zápasy, doporučujeme nákup vstupenek přes elektronický předprodej. Nejen, že máte vstupenky o 20 Kč levnější, ale vyhnete se frontám u pokladen a nakoupíte si je již z pohodlí domova! Doporučujeme také dorazit s předstihem, abyste se do hlediště dostali včas," upozorňuje fanoušky tiskový mluvčí klubu Martin Kovařík.