Teplice zatím prohrály s Varnsdorfem (2:3) a porazily Ústí (4:3) a Kladno (4:0). Po duelu se Středočechy byl kouč Plíšek relativně spokojený. „Dali jsme čtyři branky, žádnou jsme nedostali. Vyzkoušeli jsme další hráče z kádru, což bylo důležité. Na druhou stranu tam bylo hodně šancí, které jsme ještě neproměnili, a bylo by potřeba, aby jsme v té finální fázi byli ještě důraznější a efektivnější,“ řekl po utkání.

Největším „spalovačem“ brankových příležitostí byl Alen Melunovič, přestože dvakrát skóroval. „Měl další dvě tři šance, které mohl proměnit. Naopak se trefil z domnělého ofsajdu, ten ale možná měl platit. Od Melunoviče čekám, že bude více připraven své šance proměňovat,“ vytkl Plíšek Alenovi jeho střelecká selhání. „Dal jsem zatím v přípravě tři branky a jsem spokojený. Vůbec nevím, proč jsem několikrát v koncovce proti Kladnu zaváhal. Doufám, že mi to ale do sítě bude padat i nadále,“ věří Melunovič.

Proti Liberci pravděpodobně opět dostane šanci. „Jsme ve fázi testování, takže určitě nastoupí podobná sestava, jako předcházející sestavy,“ naznačil Plíšek. „ O vítězství ve skupině ale nepřemýšlíme. Chceme samozřejmě vyhrát každý zápas, i když je to příprava. Uvidíme, jak to nakonec v sobotu dopadne,“ vyjádřil se k možnosti postupu do semifinále Tipsport ligy lodvod FK Teplice.