Můžete o hráčích říci více?
Chukwuma je mladý nigerijské reprezentant, podepsal  smlouvu na čtyři roky. První hráč vychovaný v Indii, který bude působit mimo Asii. Celosvětově. Měl i jiné nabídky, ale chce jít postupnými krůčky. Chtěli jsme ho už v létě, ale až dneska jsme to dotáhli. Je to rychlonohý, velmi talentovaný fotbalista s velkou budoucností.

A zmiňovaný lotyšský reprezentant?
Renars Rode přichází ze Skonta Riga. Je to 190 cm vysoký stoper či defenzivní záložník. I tento transfer jsme řešili přes půl roku. Hrál třeba v Evropské lize proti Liberci nebo  v kvalifikaci o postup na mistrovství světa proti Slovensku. Byl o něj zájem, ale my jsme byli rychlejší a hraje pro nás roli i ekonomická stabilita. Věděl, kam jde, byl tady na testech, byl se podívat. Podepsal na 2,5 roku.

Ještě něco řešíte?
Nedopadla jednání v Paříži s jedním kvalitním hráčem z Francie, který hraje za Le Mans. Když tři jeho manažeři řekli požadavky, nestačil jsem na letišti ani dopít vodu a mohl letěl zpátky. Ten byl mimo naše možnosti.

Co další tepličtí hráči?
Moulis jde do Jablonce, těžko by se prosadil, s Kaufmanem trenér nepočítá, Dolejš si bude hledat angažmá. Vůch dostane druhou šanci, s Čajičem budeme jednat, má smlouvu do června. Filip zůstává ve Varnsdorfu, Jursa, pokud nepřijde nabídka, v Ústí, Česlák v Chomutově. V Roudnici budou Mujagič, Pechatý, Strada. Možná i Verbíř ml., kterého chce i Sokolov.

Budou Teplice silnější?
Ano.

Jaké cíle budou mít?
Budeme hrát o poháry. Jsme třetí a já nemůžu říct, že hrajeme o záchranu…