Plíškovi hoši při tom byli po většinu utkání lepším celkem, popravila je ale neschopnost v koncovce a také 89. minuta, ve které inkasovali rozhodující branku.

Teplice vstoupily do utkání s nevídanou dravostí. Diváci žasli, „skláři“ předváděli úžasný fotbal, na který byla radost pohledět. Před brankářem Šedou si vytvářeli celou řadu šancí, statičtí hráči hostí vůbec nestíhali. Dvě tutovky zahodil Mahmutovič, síť nerozvlnili ani Verbíř nebo Mareš. Ve 20. minutě se Stínadla přeci jen radovala. Mahmutovič připravil šanci pro Vachouška, Šedovi jeho střela vypadala Mahmutovič ji patičkou dopravil za brankovou čáru – 1:0! Skvělá dvacetiminutovka Teplických byla po zásluze zakončena gólem. Poté ale domácí celek přestal být tolik aktivní a do té doby bezzubí fotbalisté z města automobilů se z ničeho nic dostali do stoprocentní šance. Po střela Kúdely pomohla Slavíkovi tyč. To se psala 32. minuta. Vzápětí Mendy přihrál z pravé strany pokutového území na malé vápno Chramostovi, který drzou patičkou vyrovnal – 1:1. Žlutomodří byli v šoku a do konce poločasu to před jejich brankou ještě několikrát nebezpečně hořelo.

Do druhé půle vstoupli ale Severočeši opět aktivně. V 52. minutě se mohl opět zapsat do listiny střelců Mahmutovič. Po Marešově příhře překonal Šedu, levá tyč jeho branky ale byla proti. Další šance na sebe nenechaly čekat, a to jak na straně domácích, tak i hostů. Nejblíže gólu byli v 70. minutě Mahmutovič s Vachouškem. Na Verbířův střílený centr ale ani jeden z nich ve skluzu nedosáhl. V samém závěru zápasů Slavík s Vidličkou zaváhali při rozehrávce, z čehož vznikl zmatek v obraně Teplic, který zužitkoval přesným „angličanem“ Fabián. Slavík na dobře mířenou střelu neměl nárok – 1:2. Závěrečný tlak žlutomodrých byl už pouhopouhou křečí.

23. kolo první fotbalové ligy:

FK Teplice – FK Mladá Boleslav 1:2 (1:1)
Branky:
20. Mahmutovič – 33. Chramosta, 88. Fabián. Rozhodčí: Franěk – Peřina, Vysloužil. ŽK: Mahmutovič – Mach. Diváci: 3615.
Teplice: Slavík – Vidlička, Smejkal, Hošek, Rosa – Verbíř (74. Kalivoda), Ljevakovič, Čajič (90.+1 Došek), Mareš (88. Jungr) – Vachoušek – Mahmutovič. Trenér: Plíšek.
M. Boleslav: Šeda – Kysela, Johana, Rolko, Mach – Mendy (86. Dimoutsos), Kúdela, Opiela (74. Procházka), Fabián – Chramosta, Kulič (69. Táborský). Trenér: Stanner.