Čmovš hrál za Boleslav 2 roky, v létě byl ale společně s brankářem Jakubem Divišem přeřazen do juniorky. Oba fotbalisté, kteří odnesli špatný start Bolky do nové sezóny, zakotvili na Stínadlech, Diviš je hráčem Sklářů už od podzimu.

"Pavla dobře znám z reprezentačního působení a jsem moc rád, že se nám podařilo příchod dotáhnout, protože vždy podával velmi dobré výkony a my jsme po odchodu Šušnjara hledali posilu na post středního obránce, což se nám tímto transferem podařilo vyřešit," libuje si sportovní ředitel Teplic Jakub Dovalil, který byl v minulosti koučem mládežnické reprezentace do 21 let.

Příchod vysokého stopera velebí i trenér Daniel Šmejkal. "Jsme rádi, že jsme ho získali. Znám ho totiž ještě z mládežnických kategorií Slavie Praha. Navíc se k nám připojuje už na začátku přípravy, což je také moc dobře."

Plzeňský odchovanec, který hrál i ve Slavii, v holandských klubech, v bulharském Levski Sofia a indickém Mumambi City FC a rumunském Rapidu Bucurešť, přestup na Stínadla vítá. "Pocity jsou pozitivní, jsem moc rád, že se přestup podařilo dotáhnout a mohl jsem se už nyní připojit k týmu. Navíc jsem hned s mužstvem i na soustředění a můžu kluky pořádně poznat."

Teplice jsou nyní na soustředění v Písku, ve středu od půl páté je vyzve domácí třetiligový celek.