Branka: 45.+2 Čelůstka – 89. Mareš. Rozhodčí: Kocourek – Gallo, Kolařík. ŽK: Vyskočil, Malcharek, Trubila, Baránek – Verbíř, Mareš. Diváci: 2337.

TESCOMA ZLÍN – FK TEPLICE 1:1 (1:0)

Zlín: Baránek 2 – Malcharek 3 (90. Zbožínek), Kroča 3, Čelůstka 2, Trubila 3 – Vyskočil 2 (73. Musil 3), Rýdel 3, Dostálek 3, Šmahaj 3 – Žůrek 3, Bača 3 (69. Kroupa 3). Trenér: Ladislav Minář.

Teplice: Grigar 3 – Vidlička 3 (59. Elsammi 3), Klein 3, Lukáš 3, Rosa 3 – Ljevakovič 3, Matula 3, Vachoušek 3, Stožický 2 (67. Verbíř 3) – Vondrášek (7. Mareš 3), Mahmutovič 2. Trenér: Jiří Plíšek.

Ohlasy trenérů

Ladislav Minář (Zlín)

„Musím mužstvo za dnešní výkon pochválit. Scházelo nám ale stejně jako v několika předchozích jarních zápasech fotbalové štěstí. Potvrdilo se, že se musí hrát, než rozhodčí pískne konec. Sbírat body po remízách je pro nás málo. Situace je čím dál tím vážnější. Nesouhlasím s trenérem Teplic, že jsme hráli unfair. Hráče nabádám k tvrdosti a bojovnosti, ne však k agresivitě.“

Jiří Plíšek (Teplice)

„Bodu ze Zlína si vážím, má pro nás cenu zlata. Soupeř má kvalitní mužstvo. V prvním poločase nám chyběla přesnost, inkasovaný gól v nastaveném čase prvního poločasu byl pro nás ledovou sprchou. Ve druhé půlce jsme hráli aktivně. Vyplatila se nám změna rozestavení na 3–4–3. Musím říct, že už dlouho jsem neviděl tak agresivně vedené utkání. Tři hráči jsou na tom tak, že nevíme, jestli příště nastoupí. Vondrášek musel se zlomenou lícní kostí na operaci, Stožický hrál po několika unfair zákrocích se sebezapřením.“