Páteční předehrávky, to je pro partu ze Stínadel prokletí. Stejně jako teď, tedy 0:4, selhala i předtím na Dukle…

Avšak to není to jediné, co „skláře" trápí. V šesti zápasech dali pouze tři góly a to byl ještě v Brně jeden vlastní. A hned jedenáct jich inkasovali, i v této disciplíně patří k nejhorším. Čtyři zápasy za sebou nevyhráli. Fanoušci v bitvě proti Jablonci ztratili trpělivost a z tribun žádali Přerostovo odvolání…

Na tiskové konferenci netrvalo dlouho a očekávaný dotaz byl po dalším nevydařeném utkání na světě: Trenére, jakou pozici u mužstva cítíte? „Já mám teď v hlavě ještě zápas s Jabloncem. Přemýšlím, proč góly nedáváme, proč jsme zase čtyři dostali," prohlásil Přerost a sám přiznal velké zklamání.

Důvěru klubového vedení, které na mladého odchovance z vlastních řad hodně sázelo a před startem sezony deklarovalo jeho podporu i v časech zlých, zatím neztratil.

„Samozřejmě má pořád důvěru vedení," řekl pro ČTK po zápase ředitel klubu František Hrdlička.

A souhlasí s ním i fotbaloví experti. „Teplice jsou pověstné tím, že trenéry dokáží podržet, já bych mu šanci dal," uvedl v přímém televizním přenosu internacionál a jedna z teplických legend Přemysl Bičovský.

Už ve středu hraje teplický tým duel 2. kola tuzemského Poháru České pošty na hřištích třetiligových Horních Měcholup. „To musíme zvládnout a pak najít recept, jak se v reprezentační přestávce zvednout a znovu nakopnout. Zřejmě si dojednáme nějaké přípravné utkání na zlepšení produktivity, protože dát tři góly v šesti zápasech je opravdu málo," uznal Přerost a k derby s Jabloncem dodal: „Dostali jsme lekci z produktivity. My jsme zase měli jen platonický tlak."