Smejkal v týdnu onemocněl společně s dalšími pěti fotbalisty. Výsledky testů na H1N1 jsou pozitivní zatím jen u Smejkala, u útočníka Andreje Heska dopadly negativně. Informoval o tom na Radiožurnálu Petr Heidenreich, ředitel komunikace FK Teplice.

PRASEČÍ CHŘIPKA ZAVŘELA NEMOCNICI V TEPLICÍCH ČTĚTE ZDE

Teplický klub nyní čeká na doporučení krajské hygienické stanice v Ústí nad Labem. "Na vyhlášení karantény to zatím není. Ale určitě je na místě zrušení pondělního zápasu v Olomouci. Zamezilo by se tak šíření viru," řekl na Radiožurnálu ředitel Krajské hygienické stanice Ústeckého kraje Josef Trmal.

Už v pátek klub FK Teplice požádal vedení fotbalové ligy o odložení pondělního utkání v Olomouci, ale ředitele profesionálního fotbalu Ivo Lubas to zatím odmítl.

BUDE SE HRÁT ZÁPAS V OLOMOUCI? ČTĚTE ZDE

Čtenář reportér
Něco se Vám nelíbí na komunální politice? Zažili jste něco výjimečného? Chcete upozornit na nějaký neřešený problém? Máte ideální možnost v rubrice Čtenář reportér. Své příspěvky (možno i foto) posílejte e-mailem na teplicky@denik.cz. Rubrika Čtenář reportér žije v tištěné verzi v Teplickém deníku a i na webu www.teplicky.denik.cz.