Jak jste viděl zápas?
Musím říct, že Bohemka dnes vyhrála zaslouženě. V prvním poločase nám u tří čtyř hráčů, hlavně v ofenzivě, chybělo více agresivity, sprintových náběhů, prohrávali jsme s obranou Bohemky veškeré souboje, pozdě ti čtyři hráči reagovali na odražené míče. Dostali jsme v úvodu druhé půle branku, pak jsme vystřídali a měli jsme šanci s výsledkem něco udělat. Během 15 zajímavých minut jsme nastřelili břevno a měli další šance. Bohužel jsme gól nedali, hra se vyrovnala a soupeř nám dal druhý gól. Přišlo vyloučení a pak už jsme na obrat neměli. Když to celkově shrnu, tak Bohemka byla lepší a vyhrála zaslouženě.

Neříkal jste si během první půle, že je to takové čekání na inkasovaný gól?
Určitě, ten první poločas se nám nelíbil. Myslím si, že tak z deseti míčů vepředu jsme uhráli jeden. Nebyli jsme v útočné fázi nebezpeční, obrana byla přetížená. Obdrželi jsme na začátku poločasu gól, ale to nebyla žádná katastrofa, protože když gól nedáte, tak stejně těžko můžete pomýšlet na bodový zisk. Podle mě rozhodlo to, že jsme nedali gól z tlaku, který jsme měli.

Čím si vysvětlujete výkyvy ve výkonech. Doma je to dobrý, venku slabší.
Neřekl bych, že výkyvy. Doma podáváme lepší výkony, venku máme dlouhodobě problémy. Vyhráli jsme venku jen na Dukle.

Co říkáte na vyloučení střídajícího Kodeše?
Musíme se na to podívat, v prvním momentu mi to na červenou nepřišlo. Nedokážu říct, byl to fofr, byl to podle mě zákrok zepředu. Nevím, neviděl jsem to, nechci se k tomu vyjádřit.