„Nebylo to jen o počasí, o tomto konceptu jsme uvažovali již nějakou dobu a nyní se to kvůli úklidu sněhu hodilo, protože exteriér by nebyl tak hezký jako obvykle. Tahle varianta se navíc nabízí, našim majitelem je společnost AGC a pro nás bylo ctí udělat focení v těchto prostorách,“ vysvětluje pro klubový web Petr Heidenreich, ředitel pro obchod, marketing a komunikaci FK Teplice.

„Výběr konkrétního místa byla velká alchymie, měli jsme vytipováno několik míst a poté jsme si nechali poradit od fotografa, který měl rozhodující slovo. Navíc tato linka se má čím chlubit a fotografové zde opravdu nalezli ten zajímavý efekt, který bude poté na plakátech vidět,“ dodává Heidenreich.

Generálku na nejvyšší soutěž sehraje tým trenéra Jiřího Plíška v neděli od 15.00 doma proti České Lípě. Jarní část první ligy zahájí teplický tým poslední únorový den v Českých Budějovicích.

Jarní premiéru jistě nestihne zraněný ofenzivní tahoun Jakub Mareš, potíže má i brankář Tomáš Grigar.

Čtenář reportér
Něco se Vám nelíbí na komunální politice? Zažili jste něco výjimečného? Chcete upozornit na nějaký neřešený problém? Máte ideální možnost v rubrice Čtenář reportér. Své příspěvky (možno i foto) posílejte e-mailem na teplicky@denik.cz. Rubrika Čtenář reportér žije v tištěné verzi v Teplickém deníku a i na webu www.teplicky.denik.cz.