Jak jste se do Krupky dostal? Není to tak dávno, co jste hrál druhou ligu.
Na podzim jsem byl v České Lípě. V Ústí, jehož jsem kmenovým hráčem, jsem měl problémy. Nedohodli jsme se na penězích. Krupka přišla s nabídkou. Bydlím v Teplicích, je to pro mě blízko. Budu tu hostovat do léta.

Jaké je zatím hrát za mužstvo, které je účastníkem krajského přeboru?
Hrál jsem asi pět zápasů zimního turnaje. Jsme tam čtyři starší, zkušení hráči. Zbytek jsou většinou mladíci. Je na nich vidět, že jim chybí klid, trošku jsou nervózní. A já? No přiznám se, že jsem v přípravě cejtil, že mi občas chybí taková ta  správná motivace. Člověk se tak nepřinutí hrát naplno od první do devadesáté minuty. Ale motivace je jasná. Chceme se zachránit a příští rok postoupit do divize.

Berete krajský přebor jako sešup dolů?
Beru to jako nejlepší možný vyřešení současný situace. Hlavně pro mě. Byl jsem dva měsíce doma. Jsem teď rád, že hraju fotbal. Neberu to ale jako cestu dolů. Jsem tu na půl roku. Třeba se mi podaří dát patnáct gólů a půjdu zase výš.

Třeba se zase vrátíte do Ústí.
Nikdy neříkej nikdy, ale možný to není. Vztahy máme špatný. Když se dvě strany nedomluví a každá chce něco jiného, tak to nefunguje. Fotbalem jsem se ale živil třináct let a doufám, že se jím ještě živit budu
.
Věříte, že si třeba ještě zahrajete první ligu?
Ježišmarjá! Když bude fungovat zdraví a bude nabídka z vyšší soutěže, tak proč ne… Je mi 28, liga se hraje do 35. Kdybych nevěřil, tak fotbal už asi nehraju.