Tou první, a možná i hlavní, je jmenování nového předsedy klubu. Valná hromada členů FK Duchcov nejprve zvolila nový výbor, který následně hlasoval pro osmadvacetiletého Jiřího Zázvorku. Do výboru byli zvoleni Ladislav Erben, Jiří Köhr (bývalý předseda klubu, který na podzim sám odstoupil), Pavel Schul, Richard Šanca a Jiří Zázvorka. Duchcov už nebude hrát své domácí zápasy v sobotu dopoledne, ale až od 14 hodin. V rámci přípravy na jaro budou svěřenci trenéra Peška startovat na zimní turnaji Knauf Cup 2012 v Krupce. První utkání odehrají v neděli proti Soběchlebům.

Další změna se týká družstva žáků FK Duchcov, které už nepovede Ladislav Šimon, ale dvojice Jindřich Kropáček – František Reichel. Žáci se během zimy představí na turnaji v Krupce, který startuje v neděli 5. února. Soupeřem jim bude domácí Krupka, Proboštov, Chlumec, Soběchleby a Trnovany.

Nový předseda Jiří Zázvorka se představuje

„Narodil jsem se před 28 roky v Mostě, kde jsem až do svých 25 let žil. Vystudoval jsem hotelovou školu v Mostě a v oboru hotelnictví jsem pracoval cca 5 let, a to v hotelech a restauracích tady v ČR, ale hlavně v Itálii. Od roku 2007 pracuji v Raiffeisenbank a.s. Během své práce v FK Duchcov bych se chtěl zaměřit na stabilizaci klubu, a to jak po finanční, tak i po sportovní stránce. Velký důraz chci klást na mládež.“