Severočeští hráči vstoupili do utkání aktivně, do vedení se dostali už po deseti minutách. Na přihrávku Vondráčka si před brankou naběhl Patrik Žitný, který prostřelil jihlavského brankáře. Tepličtí byli aktivní i po vstřeleném gólu, ale dlouhou dobu nemohli najít recept na obranu soupeře.

Když to nešlo kombinační hrou, zkusili to hráči ze severu Čech individuálně. Šest minut před koncem prvního poločasu vyslal parádní ránu ze třiceti metrů Igor Paradina. Jeho střela byla pro Luďka Vejmolu nechytatelná. V poločase platilo dvoubrankové vedení Teplic.

Pokud měly dobrý vstup do zápasu Teplice, tak začátek druhé půlky vyšel pro změnu Jihlavě. Ivan Maksimovič nebyl dostatečně pokrytý obranou, v pokutovém území se dostal k míči a po deseti minutách hry ve druhé části utkání se prosadil. Krátce poté se mohl mezi střelce zapsat teplický Mareš, jeho ránu vyrazil brankář mimo.

V 73. minutě vymyslela Jihlava průnikovou přihrávku, do šance se dostal Stanislav Klobása, jehož rána na vzdálenější tyč znamenala vyrovnání. Pro oba týmy to byl první nerozhodný výsledek v přípravě na sezonu 2019-2020.

Teplice - Jihlava 2:2 (2:0)
Branky: 10. Žitný, 39. Paradin - 55. Maksimović, 73. Klobása
FK Teplice: Grigar - Vondrášek, Jeřábek (65. Čmovš), Shejbal (60. Hasil), Paradin - Hora (60. Kostka), Kučera, Trubač (60. Šup), Moulis (46. Ljevaković) - Žitný - Mareš (60. Jindráček).
FC Vysočina Jihlava: Vejmola – J.Pavlík (23. Svoboda), Tlustý (46. Vedral), Tijani (73. Křišťál), Novotný (46. Trajković) – Smejkal (61. Beltran), Vaculík (61. Lacko) – Mikuš (71. M.Pavlík), Zoubele (61. Javůrek), Novák (46. Maksimović) – Milošević (46. Klobása). Náhradníci: Jágrik.