„Budeme hrát na menším hřišti, pět plus jedna, dvakrát čtvrt hodiny. Je to na zahřátí, hlavně si to chceme parádně užít. Podobný zápas už jsem jednou hrál, nastoupil jsem i se zpěváky a herci. Výběry aktérů jsou zajímavé na obou stranách, těším se na kamarády, zahraji si se synem," řekl Pavel Verbíř, sportovní manažer FK Teplice.

Zatímco do jeho výběru přijali pozvání zejména jeho bývalí spoluhráči Michal Doležal, Martin Fenin nebo například Tomáš Poštulka, v týmu soupeře nastoupí třeba herec Jiří Mádl či bývalý kanonýr pražské Sparty Horst Siegl.

Verbíř si zahraje po delší době, na utkání se těší. „Ať už jdu hrát tenis, ping pong nebo kuličky, já chci vyhrát vždycky. Neznám hráče, který by do zápasu nešel s tím, že chce vyhrát. Těším se, že si zahraji s Michalem Doležalem, Martinem Feninem, ale i s ostatními. Třeba Přemek Bičovský běhá tak dobře, že by mohl nižší soutěž ještě hrát."

Věří, že bude dobře připraven. „Před rokem jsem končil kariéru. Za tu dobu jsem absolvoval dost tréninků, měl pohyb. Nikdo neřekl ne, jen je mi líto, že nemůže hrát Pepa Vojtek. Chtěl jsem se revanšovat za pozváni do Jedenáctky Kabátu. On mi tady křtil i DVD, jsme spolu v kontaktu, ale má televizní povinnosti," dodal Verbíř.

Místo Vojtka ale vyběhne na hřiště přimátor Kubera. "Já už léta zastávám teorii menšího hřiště. To stávající je moc velké. Snad při úterním zápase budeme hrát na tom, co děti," přeje si Kubera.