Jenže v tom je právě problém – že diváků nepřišlo víc…

Jistě, souhlasím. Přitom to bylo atraktivní utkání, padly čtyři branky, nechybělo napětí ani červená karta. Je to škoda.

Čím si podobnou situaci vysvětlujete?

Tuhle otázku už jsem slyšel několikrát a musím odpovědět znovu stejně: nevím. Jestli jsou lidi přesycení?

Pravda, Teplice hrají o čelo tabulky pravidelně. Ale přesto, momentálně jsou první. A navíc: trochu se očekávalo, že liga se bude nést na Haškově „vlně přeměn“.

Právě. Je jen dobře, že se Ivan Hašek ujal vlády ve fotbale. A přitom ani na nároďák nechodilo moc lidí. Co se týká Teplic, hrajeme i atraktivní fotbal, píše se o tom. Těžko říct, co udělat víc. Na německý Hoffenheim vám přijde třicet tisíc diváků a přitom je to malá vesnice. Když jsem hrál v Marseille, chodilo šedesát tisíc. I když bylo hnusně a pršelo. (haj)

Fotbalová liga, 12. kolo: Teplice – Ml. Boleslav 2:2 (1:2)
Branky: 22. Miller (vlastní), 64. Stožický – 19. Sylvestre, 23. Chramosta .
Teplice: Grigar 3 - Vidlička 2, Lukáš 3, Smejkal 3, Matula 3 - Verbíř 2, Klein 3, Ljevakovič 3, Stožický 2 (83. Vondrášek) - Mahmutovič 2 (87. Kalivoda), Mareš 4. Trenér: J. Plíšek.

Ml. Boleslav: Miller 3 - Kalina 3, Rolko 3, Janíček 4, Poláček 3 (53. Kysela 3) - Mendy 3, Rajnoch 3, Sylvestre 2 (60. Opiela 3), Fabián 3 (87. Pecka) - Kulič 4, Chramosta 2. Trenér: D. Uhrin ml.

Rozhodčí: Zelinka 4 - Mencl, Večeřa. ŽK: Verbíř – Janíček. ČK: 70. Mareš (T). Diváci: 3515.