V úvodních dvou kolech byly k vidění přestřelky, v nichž ještě více vynikly schopnosti střelců. V prvním kole se na čele usadili Matěj Růžička s Pavlem Karlíkem, o kolo později už je vše jinak. Do čela se vyhoupl modlanský snajpr Tomáš Vavrinec, který exceloval v utkání v Krupce a jako jediný dal za dvě kola pět branek. V Krupce se zapsal mezi střelce hattrickem, v prvním kole vstřelil LoKotce dvě branky. Seznam jeho pronásledovatelů je početný, zatím čítá deset fotbalistů se třemi góly.

Pořadí střelců po 2. kole krajského přeboru:

5 T. Vavrinec (Modlany).

3 E. Rilke a D. Valenta (oba Krupka), M. Růžička a L. Krok (oba Neštěmice), J. Grepl (Štětí), J. Böhm (Blšany), M. Kulhánek (Srbice), P. Karlík (Modlany), O. Hlaváček (H. Jiřetín), K. Podolský (Modrá).

2 R. Slanička (Štětí), M. Polák a V. Kala (oba Hrobce), J. Franc (Modlany), J. Jankovič (Horní Jiřetín), A. Čapek (Modrá), M. Šváb (Proboštov), Ahmed Umar (Krupka), F. Tůma (Bílina), R. Zelinka (Žatec).

1 J. Neuman, J. Slavíček a K. Mikas (všichni tři Hrobce), L. Vintrlík, M. Slowík a M. Sojčík (všichni tři Loko Chomutov), M. Holly, M. Lehký a P. Křivan (všichni tři ČEský lev Neštěmice), M. Doležal, R. Kupka a J. Paseka (všichni Modlany), J. Šimral a T. Belák (oba Štětí), J. Malec a M. Kolinger (oba Srbice), J. Schuchardt a L. Záhradský (oba Bílina), M. Novotný a V. Bednář (oba Střekov), D. Duran a L. Mikulčík (oba Horní Jiřetín), J. Štěrba a L. Sýkora (oba Modrá), M. Pešala a J. Váňa (oba Proboštov), M. Barton a P. Volkman (oba Postoloprty), P. Klinec (Žatec), M. Zeman (Blšany).